🏡 hotel kanina

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  
Shitet Parukeri & Estetike !
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitetdhenbsp;parukeri dheamp; estetikedhenbsp; me klientel te rregulltdhenbsp;adresa :dhenbsp;rruga fortuzi , prane shkolles jeronim de radaper me shume kontaktoni ne numrin e kontaktitdhenbsp;... 13/05/2021 14:23

12,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Tek Bulevardi Bajram Curri
Komuna e parisit | Tirane (0.42 Km nga qendra)
0.42 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Shitet ambjent biznesi tek blv.bajram curri , prane london language institute . ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri , afer rruges kryesore dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 39 m2. zona ne te cilen ndodhet eshte shume e populluar,ak... 13/05/2021 13:56

70,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Astir Prane Market Conad
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent me siperfaqe 74m2 ndodhet ne katin e 1banim te nje pallati te ri me ashensor, buze rruges kryesore. ambjenti eshte i pajisur me sistem aspirimi dhe kondicionimi funksional dhe eshte pjeserisht i mobiluar per bar- restorant . ambjenti eshte i ... 13/05/2021 13:33

147,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Tek Bulevardi Gjergj Fishta
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
91.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Shitet ambjent biznesi tek bulevardi gjergj fishta , prane gjykates shkalles pare. ambjenti eshte i bollshem me siperfaqe 91 m2dhenbsp; ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor afer kryesore. zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferua... 13/05/2021 13:26

163,800 Euro

Shitet Garazh , Me Hipoteke .adresa:bulevardi
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.40 Km nga qendra)
0.40 KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
-2 Kati

Shitet garazh me siperfaqe 19.3 m2, kati -2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi: 5.500 € adresa:bulevardi “ bajram curri”, pranë pallatit me shigjeta ... 13/05/2021 10:15

5,500 Euro

Shitet,ambient Biznesi, Rruga Frosina Plaku 210,000 € Id: Pro20313
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit, rruga frosina plaku• ambjenti ka sipërfaqje totale 62.8m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• oborr/verandë• kondicioner• ambjenti është i pë... 13/05/2021 10:10

210,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Kavajës 157,500 € Id: Pro20479
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 5• sipërfaqe : 105m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 3 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 13/05/2021 10:10

157,500 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Don Bosko Afer Bar Leone
Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1.92 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi ne nje nga komplekset me te mira ne don bosko me siperfaqe 53m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. ambjenti eshte bosh dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferua... 13/05/2021 10:07

136,000 Euro

Shitet Klinike Dentare/ Thjesht Ambjent 54 M2 , Tek Rr Durresit Ngjit Me Kafe Floren
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion!!!shitet  klinike dentare/ thjesht ambjent  54 m2 , tek rr durresit  ngjit me kafe florenme siperfaqe 54 m2 •kati i 1organizohet: • 1 dhome pritje• 1 tualet i sapoinvestuar• 1 dhome • korridor • fasade xhami nga rruga kryesorof... 13/05/2021 00:07

97,000 Euro

Shitet Parukeri & Estetike !
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitetdhenbsp;parukeri dheamp; estetikedhenbsp; me klientel te rregulltdhenbsp;adresa :dhenbsp;rruga fortuzi , prane shkolles jeronim de radaper me shume kontaktoni ne numrin e kontaktitdhenbsp;... 13/05/2021 14:23

12,000 Euro

Shitet, Ambient, Myslym Shyri, Tiranë, Al20951
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet, ambient, myslym shyri, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 30 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• e investuar dheamp; bosh.• kubaturë e rregullt.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.për një vizitë në pron... 12/05/2021 17:10

77,000 Euro

Shitet, Ambient, Bulevardi Zogu I
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp20945ambienti ndodhet në bulevardin zogu i, pranë ministrisë së drejtësisë. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja bruto 55m2.• kati 0.organizimi :• i ndarë në dy ambiente.• 2 tualete.detaje të tjera :• me dokumentacion të r... 12/05/2021 15:29

210,000 Euro

Shitet Objekti Ne Laprake (id 4171250)
Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171250dhenbsp;shitet objekt ne laprake me 2 kate me siperfaqe totale 174.70 m² me hipoteke , kati perdhe eshte restorant me verande , ndersa ne katin e siperm perdoret per banim ,dyqan ose per hotel.cmimi 550000 euro i diskutueshem... 12/05/2021 15:20

550,000 Euro

Shes Garazh (magazine) 277 M2 Me Hipoteke 80 000 Eur
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
3.98 KM nga qendra
277.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Shitet garazh total kati -1 siperfaqe 276.8 m2 garazhi ka 10 poste parkimi me certifikat pronesie. garazhi mund te perdoret dhe si magazine apo punishte. lartesia e garazhit eshte 3m. ajrimi me dritare superluco. hyrja ne garazh me qepen me pult ... 12/05/2021 13:15

80,000 Euro

Tek Rruga Fortuzi,dyqan Ne Shitje Id: Billion632
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek rruga fortuzi,dyqan ne shitjeid: billion632shitet dyqan ne rrugen fortuzi,me nje siperfaqe 28m2 me fasate xhami gjithashtu eshte me vizibilitet dhe mundesi te larte reklamimi. dyqani ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e ak... 12/05/2021 12:00

48,000 Euro

Shitet, Ambient, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18847ambienti ndodhet në zonën e bllokut, në rrugën abdyl frashëri. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 30m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• buze rrugës kryesore.zona ku ndodhet ambienti është një ndër ... 11/05/2021 17:07

62,000 Euro

Shitet Dyqani Me Hipotek Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
3.10 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjent biznesi me sip.25m2 me hipoteke astir 45000 euro (i diskutueshem) 0699959841 0694431811 ... 11/05/2021 16:28

45,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga E Kavajes 187,500 € Id: Pro20481
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ambienti ndodhte te rruga kavajës te raiffaisen bank.informacion mbi ambientin:• kati 6• sipërfaqe : 125m2 totale• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-lindjeorganizimi :• 4 ambjente• 2 ballkon• 1 tuale... 11/05/2021 16:07

187,500 Euro

Shitet,ambient,myslym Shyri
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Rruga him kolli.kati 0 .siperfaqe:30 m2i investuarparkettualetaspirim kondicionerqepen elekteikepër ta vizituar na kontaktoni!aspirim kondicionerqepen elekteikepër ta vizituar na kontaktoni! ... 11/05/2021 14:01

850,000 Euro

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Tek Rruga E Dibres, Prane Vila Gold.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Me siperfaqe 58m², kati 0.organizohet:• open space• 1 tualetofrohet:• bosh• ne kushte shume te mira• zone lehtesisht e aksesueshme • ndricim + aspirim• me pllaka• buze rruges kryesoreambienti eshte ne gjendje shume te mire  dhe i s... 11/05/2021 13:28

70,000 Euro

Shitet,ambjent+biznes Lokal,yzberisht(una19589)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 11/05/2021 12:52

350,000 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,misto Mame(una19577)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
3.80 KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në misto mame,pranë kompleksit derveni.ambjenti ka sipërfaqje totale 42.6m2 dhe ndodhet në katin 0.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është... 11/05/2021 12:52

57,000 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,yzberisht(una19946
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë "zjarr tv".• ambjenti ka sipërfaqje totale 87m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• ka lartësi 4m.• ambjenti disponon fasadë xhami dhe ësht... 11/05/2021 12:52

105,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re,(una20025)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në zonën e unazës së re, kompleksi pelivan.• ambjenti ka sipërfaqje totale 30m2 dhe ndodhet në katin 1.• disponon 1 tualet.• ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.... 11/05/2021 12:52

60,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Barrikadave Ne Tirane (id 4171249)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171249rr. barrikadave, afer shkolles sami frasheri, shitet dyqan, siperfaqe 42 m², kati perdhe, i rikonstruktuar totalisht, me hipoteke, buze rruge kryesore, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per cdo lloj biznesi etj.shitet 3000 euro/m², tot... 11/05/2021 12:21

126,000 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,unaza E Re,te Parku(future16546)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
3.18 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent për shitje.ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "artisti".informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 120m2 • kati 0 • tualetambjenti është në proces hipotekimi.ambjenti mund të shfrytëzo... 11/05/2021 11:01

178,800 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim