astiri dyqan

Shitet,ambjent,unaza E Re(future12961)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent ne unaze te re,perballe kompleksit molla. ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 53.3 m2 . ambjenti disponon: •hapesira te bollshme •hyrje te dedikuar • 2 tualete • buze rruge • fasade xhami • sistem kondicionimi • spote n... 03/12/2020 14:40

70,000 Euro

Bar Kafe Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Mine Peza Ne Tirane (id 4171130)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171130rruga mine peza, prane rossman lala, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 74 m², me hipoteke, kati perdhe , tualete , fasad xhami, ambjenti shitet me te gjitha pajisjet ose bosh, shitet per arsye emigrimi.shitet 148000 euro. ... 03/12/2020 14:29

148,000 Euro

Shitet,biznes Creperi,yzberisht(una18395)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
123.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi creperi-yogurteri.ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit.informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 123m2 • verandë 20m2 • kati i 0 • tualeti.ambjenti jepet me qera për 150 euro.biznesi disponon fasadë xhami ... 03/12/2020 13:42

25,000 Euro

Shitet: Dyqan/njësi / Pazari I Ri
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
0.83 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet: dyqan/njësi / zona: pazari i rirruga: tefta tashko koço--------------------------☆☆☆☆☆▪︎️dyqani ka një sipërfaqe prej 44 m2 në katin përdhe, ka funksionuar agjensi turistike, aktualisht i lirë. i përshtatshëm për ... 03/12/2020 12:17

85,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Irfan Tomini, Selitë Pri17836
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2.11 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në rrugën irfan tomini.informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 55 m2 • 2 fasada xhami 3,5 x 3 m2• ndërtim egzistues • 3 hyrje ne ambient• 1 dhomë magazinë • sallë open space • 1 tualet• 1 aneks kuzhinë • tota... 03/12/2020 12:02

98,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Kavajes Mbrapa Qendres Globe Ne Tirane (id 4171187)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171187rr. kavajes , mbrapa qendres globe, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 42 m² (42 m2) me hipoteke, bosh, kati -1,1 tualet, punime gipsi.shitet 30,000 euro ... 03/12/2020 11:30

30,000 Euro

Shitet, Ambient, 21 Dhjetori
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18513 ambienti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 64m2. • kati 1. detaje të tjera : • open space. • tualet. • spote ndricimi. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. zona ku ndodh... 02/12/2020 14:57

120,000 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë, Pri18545
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 02/12/2020 12:02

400,000 Euro

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 40 M² 160.000 Euro (rruga Abdi Toptani)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi pranë toptanit. ambjenti ndodhet buzë rrugës në katin zero dhe ka një sipërfaqe totale prej 40 m2. ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe dis... 02/12/2020 10:31

160,000 Euro

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 290 M² 155.000 Euro (kodra E Diellit)
Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2.22 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi te kodra e diellit. ambjenti ndodhet buzë rrugës në katin zero dhe ka një sipërfaqe totale prej 290 m2. ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe... 02/12/2020 10:10

155,000 Euro

Zyre / Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrgen E Elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4129107rr. elbasanit, afer ambasades amerikane, shitet apartament 2+1, siperfaqe 78 m² ( me hipoteke ), aktualish i ndare ne 1+1 sip 42 m² dhe garsonjere sip 36 m² (shtese me hipoteke me vete ), kati 0 ( me 3 shkalle i ngritur nga toka), te dy ... 01/12/2020 23:42

80,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen 5 Maji,concord Center Ne Tirane (id 4171186)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171186rr. 5 maji, concord center, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 35.50 m² (35.50 m2) me hipoteke, kati 1 me ashensor, open space,e pershtatshme per : butik, sallon, showroom etjshitet 115.000 euro... 01/12/2020 17:30

115,000 Euro

Shitet, Ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (9.75 Km nga qendra)
9.75 KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18749ambienti ndodhet në qendër, në zonën e selvisë.informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 68m2.• kati 0.organizimi :• open space.• tualet.detaje të tjera :• i mobiluar.• totalisht i investuar.• fasadë xhami.• sistem kond... 01/12/2020 16:23

350,000 Euro

Shitet Dyqan Tek ‘’pallatet Agimi’’
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.67 Km nga qendra)
0.67 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

dyqani ndodhet në një lokacion perfekt sic janë pllatet agimi, ka një sipërfaqe të bollshme prej 62 m2, dhe është një mundësi e shkëlqyer për investim. ambjenti aktualisht është me qira dhe është në gjendje pune prej 20 vitesh, gjit... 01/12/2020 12:16

210,000 Euro

Shitet Magazine Ne Maminas Afer Autostrades Tirane-durres
Vore | Tirane (18.62 Km nga qendra)
18.62 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet magazine afer autostrades. siperfaqja e magazines eshte 1350 m2 dhe lartesia eshte 7 m, plus ka edhe rrugen private me hyrje 200 m dhe gjeresi 6 m. brenda magazines ka nje shtepi prej 200m2, dhe puse uje te pijshem. magazina ka sistem 3 fazore... 01/12/2020 12:00

450,000 Euro

Shitet Ambjent Komercial Tek ‘’brryli’’
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti është i ndarë dy hapsira, dy tualete, njëra hapsirë është 60 m2, tjetra është 16.1 m2 dhe totali është 76.1 m2. ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të tiranës, që të ofron të gjitha kushtet e nevojshme, gjithasht... 30/11/2020 15:43

170,000 Euro

Shitet Dyqan Në Gjëndje Pune Tek ''pallatet Çabej''
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.96 Km nga qendra)
3.96 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqani ndodhet në një zonë që po zhvillohet cdo ditë e më shumë, ndodhet në katin e i-rë. ka një sipërfaqe totale prej 61.5 m2, 54 m2 është neto, 7.5 m2 veranda, ka dhe një tualet. ambjenti është në gjëndje pune që në vitin 2008 d... 30/11/2020 15:40

110,700 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Stefan Shundi Prane Vila L Ne Tirane (id 4171180)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.52 Km nga qendra)
3.52 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171180rr. stefan shundi, afer vila l ne astir, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (105 m2) me 2 hipoteka, kati 0, verande 50 m²,1 tualet, orientimi lindje – jug.shitet 142.500 euro ... 30/11/2020 12:38

142,500 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë, Pri+18533
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek sheshi willson.
informacion mbi ambientin:
• kati i 2
• sipërfaqja e ambienti: 143 m2
• 1 tualet.
• i investuar
• me certificate pronesie.
• mundësi shumë e mirë investimi
për ta vizituar na konta... 30/11/2020 11:02

260,000 Euro

Dyqan Per Shitje Buze Rruge Ne Zonen E Bllokut Ne Tirane Prone Ekskluzive . (id 4171117 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171117ish blloku, shitet dyqan, buze rruge , siperfaqe 54.5 m², me hipoteke, i ndare ne dy ambiente , kati perdhe,tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar aktualisht eshte i dhen... 30/11/2020 09:50

220,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Astir, Rruga Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4171183)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271183ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 142.06 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. me vetrate ne 2 drejtime, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 568... 27/11/2020 16:32

568,240 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis(id 4171182)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171182ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 77.23 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. i gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 193075 eu... 27/11/2020 15:12

193,075 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Open Space .
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
249.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ambient biznesi ose jepet me qera me sipërfaqe 249 m2 , kati i dytë, pallat i ri me ashensor . organizohet nga një ambient i madh , mund të bëhen ndarje. Është e përshtatshme për çfarëdo lloj biznesi si call centër, klinika të ... 27/11/2020 13:06

448,200 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Teodor Keko Prane Kompleksit Arlis Ne Tirane (id 4171181)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
359.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171181ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 358.56 m², tualet, kati 1 ne pallat te ri, bosh. i gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.shitet 537840 e... 27/11/2020 12:35

537,840 Euro

Dyqan - Ambient - Biznesi Ne Shitje Ne Rruge Kryesore Dhe Ne Nje Kryqezim Te Rendesishem
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne jepet me qira 14m kati 0+60m/2kati 1= 1000€/muaj ose ne shitje 220.000€ negocjushemme tualet dhe restauruar nga pare ne cdo gje te re dhe punime shume cilesore te kryera dhe investuar se fundmi... 27/11/2020 12:23

220,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim