OKAZION ambjent biznesi ne shitje ne qender te Galeria Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 25/05/2020 09:05 Post ID: 9426

147,000 Euro

  • OKAZION ambjent biznesi ne shitje ne qender te Galeria


Pagesa 147,000 Euro
Siperfaqa 104.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania - Harta
Lexime 189

Shitet ambjent biznesi ne qender te galeria, 104 m2   Ambjenti eshte me fasade xhami dhe i pershtatur per cfare do lloj biznesi, mund te persoret dhe per banim duplex. Apartamenti perkohesishte eshte dhene me qera me nje cmim te konsiderueshem. Cmimi 147.000€ OKAZION 


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 9426