Super ambjent biznesi ne shitje. Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 25/05/2020 09:05 Post ID: 9425

140,000 Euro

  • Super ambjent biznesi ne shitje.


Pagesa 140,000 Euro
Siperfaqa 104.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 156

Shitet ambjent me nje siperfaqe 104 m2. 

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje godine prestigjoze. 

Ish Galeria 17 Nentori. 

Ambjenti eshte i rrethuar me xham dhe ka fasade fantastike. 

Aktualisht dhene me qera per qender estetike 600 euro ne muaj. 

Ideal per zyra, call center, klinika etj. 

Me hipoteke. 


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 9425