SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK POSTA SHQIPETARE NE PLAZH! Durres

Ambjent biznesi ne shitje 23/09/2022 14:00 Post ID: 83661


Pagesa 50,000 Euro
Siperfaqa neto 69.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa PLAZH HEKURUDHA - Harta
Lexime 24

Shitet ambient per zhvillimin e nje biznesi te vogel ne zonen e plazhit prane postes , siperfaqia e brendshme eshte 69m2 brenda saj ka dhe nje tualet , ambienti ka sherbyer nder vite si fast-fod ku po ashtu sherben si i tille.
Ka klientele te ngritur .

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni !!