Shitet Ambjent Biznesi Bar Kafe ne Shitje Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 07/09/2022 17:44 Post ID: 81282


Pagesa 213,000 Euro
Siperfaqa neto 80.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 0
Distanca 1.96 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania - Harta
Lexime 30

Shitet Ambjent Biznesi i ngritur, me sip, 80m e brendshme dhe 70m hapesire e jashtme. Aktualisht ambjenti eshte Bar Kafe, ka prej 10 vitesh ne gjendje pune dhe me klientel te rregullt, eshte e pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme. Aktualisht eshte me qera me kontrate. Ambjenti eshte i investuar ne menyre moderrne. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire, ne rrugen Ndre Mjeda afer me pallatet e Kontaktit.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi eshte i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.