Ambjent ne shitje ne "Laprake" ne rrugen Lord Bajron Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 29/08/2022 16:08 Post ID: 80035


Pagesa 125,000 Euro
Siperfaqa neto 90.00 me 1 Tualete
Kati Kati 2
Distanca 2.50 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania - Harta
Lexime 12

Ambjent në shitje në "Laprakë" në rrugën Lord Bajron.

Zyra ka një sipërfaqe prej 90 m2, ndodhet në një super pozicion në rrugën kryesore.

Ka fasadë xhami prej 5-6 m ç’ka e bën një mundësi shumë të mirë të rekalmimit të biznesit tuaj.

Aktualisht është i dhënë me qera, dhe organizohet nga dy ambjente pune, tualet, korridor dhe një ballkon i madh me pamje nga rruga kryesore.

I pajisur me certifikatë pronësie

Cmimi i shitjes 125000€