OKAZION; SHITET HOSTEL/ ZONA ” LAPRAKES” Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 25/05/2020 09:05 Post ID: 6847


Pagesa 200,000 Euro
Siperfaqa 390.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 232

▪︎Objekti përbëhet prej dy katesh, aktualisht në gjendje pune, e cila funksionon prej vitesh si HOSTEL.

▪︎️Sipërfaqe trualli prej 390m2, secili kat ka një sipërfaqe prej 142m2, ndersa papafingo prej 45m2.

▪︎️Në katin e parë disponon një bar-kafe, në rast modifikimi hapësira të mjaftueshme zgjerimi edhe për ambjent gatimi/kuzhine.

▪︎Oborr i madh i rrethuar dhe gjelbëruar, si dhe vend parkimi i brendshëm.

▪︎ Hosteli shitet i mobiluar bashke me biznesin e ngritur.

▪︎️Disponon dokumenta të rregullta pronësie të rivlerësuara.

▪︎️Cmimi shitjes: 200.000 €

▪︎Për më shumë informacion ose vizitë në pronë kontaktoni:


▪︎E-mail: [email protected]


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6847