Shitet, Lokal, Prane Rezidences Kodra E Diellit. (PRO+24913) Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 03/10/2022 11:44 Post ID: 59655


Pagesa 500,000 Euro
Siperfaqa neto 422.00 me 4 Tualetee
Kati Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 89

Shitet Lokal prane Rezidences Kodra e Diellit, Tirane.

• Siperfaqja e lokalit eshte 422 m2 dhe disponon 120 m2 verande.
• Lokali eshte i organizuar ne ambient open space, disponon sauna, palester dhe ka 4 tualete.
• Ka arredim te ri dhe bashkekohor.
• Sistem kondicionimi.
• Sistem aspirimi.
• Funksionon si lokal prej shume vitesh me klientele te ngritur.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
• Mundesi shume e mire investimi!

Për ta vizituar na kontaktoni!