Shitet, Lokal, Prane Rezidences Kodra E Diellit. (PRO+24913) Tirana

Business Property in Sale 11/09/2023 09:01 Post ID: 59655


Payment

500,000 Euro

Square Feet 422.00 with 4 Toiletee
Floor Floor 0
Distances 2.22 km from city center
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Maps
Reads 282

Shitet Lokal prane Rezidences Kodra e Diellit, Tirane.

• Siperfaqja e lokalit eshte 422 m2 dhe disponon 120 m2 verande.
• Lokali eshte i organizuar ne ambient open space, disponon sauna, palester dhe ka 4 tualete.
• Ka arredim te ri dhe bashkekohor.
• Sistem kondicionimi.
• Sistem aspirimi.
• Funksionon si lokal prej shume vitesh me klientele te ngritur.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
• Mundesi shume e mire investimi!

Për ta vizituar na kontaktoni!