Shitet njesi komerciale buze rruges se Elbasanit! Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 25/05/2020 09:05 Post ID: 4960

Commercial units for sale on Elbasani street!

The facility is located in one of the newest and most quality buildings on the Elbasan road. It has 125 m2 of living space and is situated on the 1st floor of the building. It is suitable for any kind of business like office, clinic..etc. For more info please contact.


Pagesa 275,000 Euro
Siperfaqa 125.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 65

Ambjenti ndodhet ne nje nga godinat me te reja dhe teper cilesore buze rruges se elbasanit. Ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nderteses. Esht i pershtatshem per cdo lloj biznesi si zyra, klinika..etj. Per me shume info ju lutem kontaktoni.

Anetari ID: 328

photo

Njoftimi ID: 4960