Shitet,Ambient Biznesi, Rruga Frosina Plaku 210,000 Euro ID: PRO20313 Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 13/04/2021 12:35 Post ID: 30644


Pagesa 210,000 Euro
Siperfaqa 63.00 me 1 Tualet
Kati 0 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Frosina Plaku
• Ambjenti ka sipërfaqje totale 62.8m2 dhe ndodhet në katin 0.
• Disponon 1 Tualet.
• Oborr/Verandë
• Kondicioner
• Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 30644