Shitet ambient biznesi ne Astir 35m2 40.000 euro! Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 09/04/2021 08:41 Post ID: 30553


Pagesa 40,000 Euro
Siperfaqa 35.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 22

Shitet  ambient biznesi ne Astir 35m2 40.000 euro!

Ambienti
ndodhet ne zonen e Astirit, pallat buze rruges kryesore afer rotondos perballe
karburant Kastratit. Ka nje hapesire prej 35m2 dhe eshte aktualisht i dhene me qera. Mund te perdoret per butik, wester union, klinike, sallon estetik etj.

Per
nje vizite ne prone kontaktoni Tean +


Anetari ID: 145

photo

Njoftimi ID: 30553