Shitet ambient biznesi tek Piazza Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 07/04/2021 14:38 Post ID: 30548


Pagesa 330,000 Euro
Siperfaqa 110.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1

ambienti ka nje hyrje te dedikuar, kati i pare ka hapesiren e recepsionit si edhe nje depo, kati i dyte ka nje salle te madhe open space, nje dhome te vecuar, nje korridor dhe 2 tualete.
siperfaqja neto ne certifikate eshte 110.2m2


Anetari ID: 8290

photo

Njoftimi ID: 30548