Super Okazion Ambjent Biznesi ne Shitje 29.900 EURO Rr.Kavajes Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 03/03/2021 12:35 Post ID: 27770


Pagesa 29,900 Euro
Siperfaqa 43.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 59

Shitet dyqan ne shitje prane qendres Globe per 29'900€. Ambienti ka siperfaqe te shfrytezueshme 42.5m2 dhe eshte i investuar. Dyqani eshte i pozicionuar ne gjysme kati bodrum me fasade xhami. Ambienti ka planimetri te rregullt dhe eshte i larte. Organizohet open space, 1 tualet dhe 1 depo. Ka investime ekstra si punime gipsi, tavane te varura dhe ndricim me spote LED.
Dyqani eshte teper i pershtatshem per aktivitete iznesi si: furre buke, estetike, pastrim kimik, zyra (zyra perkthimi,avokatie,noterie,kontabilitet etj), lokal, qender kursesh,market, barber shop etj.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Anetari ID: 7736

photo

Njoftimi ID: 27770