Shitet,Ambjent,Unaza E Re(UNA19726) Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 08/04/2021 13:18 Post ID: 27492


Pagesa 98,000 Euro
Siperfaqa 98.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 29

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në Unazën e Re,pranë Bar Terminal.
Ambjenti ka sipërfaqje totale 98m2 dhe ndodhet në katin 1.Disponon 1 Tualet.
Ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Është në proces hipotekimi.
• Ambjenti funksionon si klinikë dentare dhe shitet me biznesin për vlerën 115.000 euro.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 27492