Shitet,Ambjent+Biznes Lokal,Yzberisht(UNA19589) Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 08/04/2021 13:18 Post ID: 26740


Pagesa 350,000 Euro
Siperfaqa 260.00 me 2 Tualete
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 43

Disponojmë Ambjent dhe Biznes Bar-Kafe për Shitje.
Lokali ndodhet në zonën e Yzberishtit,pranë Karburant "Anel".
Lokali ka një sipërfaqje totale prej 260.4m2:
• Totalisht i investuar
• Sistem Kondicionimi Inverter Mitsubish
• Sistem Aspirimi
• Sistem Alarmi
• Kënd lojërash për fëmijë
• Lokacion i favorshëm
• Disponon hipotekë
Lokali është në gjendje pune me xhiro shumë të kënaqshme.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 26740