Shitet,Ambjent Biznesi,Misto Mame(UNA19577) Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 08/04/2021 13:18 Post ID: 26693


Pagesa 57,000 Euro
Siperfaqa 43.00 me 1 Tualet
Kati 0 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Besim Alla, Kashar, Albania - Harta
Lexime 25

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në Misto Mame,pranë Kompleksit Derveni.
Ambjenti ka sipërfaqje totale 42.6m2 dhe ndodhet në katin 0.Disponon 1 Tualet.
Ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni!Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 26693