Shitet, Ambient, Tregu Elektrik, Tirane 70,000 Euro ID: OPP+19565 Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 12/04/2021 14:56 Post ID: 26650


Pagesa 70,000 Euro
Siperfaqa 41.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa tregu elektrik - Harta
Lexime 131

Ambienti ndodhet pranë Tregut Elektrik, rruga Todi Shkurti.
Informacione mbi ambientin :
• Sipërfaqja 41.5 m2.
• Kati 0.
Detaje të tjera :
• Open Space.
• Tualet.
• Fasadë Xhami dhe grilë metalike.
• Lokacion i favorshëm buzë rruge për zhvillim biznesi.
• Sistem Kondicionimi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.


Njoftimi ID: 26650