Shitet super ambient komercial ne nje kompleks te ri ne Tirane. Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 29/01/2021 12:00 Post ID: 25635


Pagesa 580,030 Euro
Siperfaqa 527.00 me 4 Tualete
Kati 0 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa qender - Harta
Lexime 38

 Ambjenti ndodhet ne katin e -1 me nje siperfaqe totale prej 527.3m2. Ambjenti ndodhet me nje lokacion fantastik, krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj . Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti tek Garden Turdiu krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo profil biznesi. Ambjenti ka ashensor per njerez dhe mallra. Cmimi 1100 euro/m2 Cmimi I shitjes 580.030 euroAnetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 25635