Shitet, Ambient, Bllok Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 13/04/2021 16:55 Post ID: 25556


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa 25.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 128

OPP19397
Ambienti ndodhet ne zonën e Bllokut.
Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja 25m2.
• Kati 0.
Detaje të tjera:
• Tualet
• I investuar dhe bosh.
• Kubaturë e rregullt.
• Gjëndja shumë e mirë.
• Zonë strategjike.
• Buzë rrugës kryesore.
• E pershtatshme per zyra me tipologji të ndryshme.
Per ta vizituar na kontaktoni!



Njoftimi ID: 25556