AMBJENT NE SHITJE TEK RRUGA BARRIKADAVE Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 14/01/2021 13:26 Post ID: 24641

150,000 Euro

  • AMBJENT NE SHITJE TEK RRUGA BARRIKADAVE
  • AMBJENT NE SHITJE TEK RRUGA BARRIKADAVE
  • AMBJENT NE SHITJE TEK RRUGA BARRIKADAVE
  • AMBJENT NE SHITJE TEK RRUGA BARRIKADAVE
  • AMBJENT NE SHITJE TEK RRUGA BARRIKADAVE


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa 70.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3

Biznesi & Apartamenti 2+1 tek Rruga Barrikadave
Apartamenti ka sip totale 67.20 m2
Organizohet ne: 1 sallon qe perfshin dhe aneks,2 dhome gjumi, tualet, korridor,
gjithashtu mund te perdoret dhe si ambjent biznesi pasi ka dhe nje hyrje nga rruga kryesore
Kubatura eshte e rregullt
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues
Me Hipoteke.
Kontakto


Anetari ID: 6613

photo

Njoftimi ID: 24641