Shitet dhe jepet me qera ambient biznesi tek Shushica,Komuna e Parisit Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 13/01/2021 09:18 Post ID: 24527

815,000 Euro

  • Shitet dhe jepet me qera ambient biznesi tek Shushica,Komuna e Parisit
  • Shitet dhe jepet me qera ambient biznesi tek Shushica,Komuna e Parisit


Pagesa 815,000 Euro
Siperfaqa 163.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7

Shitet dyqani dhe jepet me qira,me sipërfaqe 163 m2, kati 0, pallat i ri.
Ndodhet në gjëndje shumë të mirë.
Dyqani ofrohet bosh. Organizohet nga një ambient i madh, 1 tualet.
Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone mjaft e kerkuar per ngritje biznesi , per nga location dhe zhvillimi qe ka zona .
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi: Për qira 3.000 € bruto.
Për shitje 815.000
( 5.000€ për m2)
Adresa: Tek Shushica, Komuna e Parisit

Anetari ID: 2633

photo

Njoftimi ID: 24527