Shitet ambient biznesi buze rruges prane Ish Ekspozites,Vasil Shanto Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 12/01/2021 13:11 Post ID: 24483

420,000 Euro

  • Shitet ambient biznesi buze rruges prane Ish Ekspozites,Vasil Shanto


Pagesa 420,000 Euro
Siperfaqa 52.00 me 1 Tualet
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 14

Shitet ambient biznesi ne katin zero ne pallat egzistues .
Ambienti ka siperfaqe 52 m2 , i organizuar ne nje ambient dhe nje tualet.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Aktualisht eshte i lene me qera 1500 euro /muaj
Per me shume informacion , kontaktoni ne numrin e telefonit .
Adresa : Bulevardi "Bajram Curri" , Prane Ish Ekspozites
Cmimi : 420.000 Euro


Anetari ID: 445

photo

Njoftimi ID: 24483