Dyqan - Ne Shitje - Komuna e Parisit, Shqiperi Shiten Dyqane Cmim per m22,500 Euro Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 09/01/2021 11:05 Post ID: 24367

275,000 Euro

  • Dyqan - Ne Shitje - Komuna e Parisit, Shqiperi Shiten Dyqane  Cmim per m22,500 Euro
  • Dyqan - Ne Shitje - Komuna e Parisit, Shqiperi Shiten Dyqane  Cmim per m22,500 Euro


Pagesa 275,000 Euro
Siperfaqa 110.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania - Harta
Lexime 20


Shiten dy dyqane perkatesisht 54 m2 dhe 56 m2 me cmimin 2500 Euro / m2 .

Jane te pershtashme per tipologji biznesesh te ndryshme si :

estetike, laborator, zyre , lokale dhe shum sherbime te tjera ne varsi te kerkesave.

Anetari ID: 4817

photo

Njoftimi ID: 24367