Shitet ambient bizesi(zyra) tek Fiori Di Bosco, Don Bosko Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 09/01/2021 08:48 Post ID: 24354

235,000 Euro

  • Shitet ambient bizesi(zyra) tek Fiori Di Bosco, Don Bosko


Pagesa 235,000 Euro
Siperfaqa 89.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9

Shitet ambient biznesi ne katin zero ne pallat te ri , Kompleksi Fiori Di Bosco.
Ambienti ka siperfaqe 89 m2 , i organizuar ne nje ambient dhe nje tualet .
Ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire .
Me fasade xhami , mundesi shume e mire reklamimi per biznesin tuaj .
Eshte i pershtatshemper zyre, sallon estetike , klinike dentare , farmaci etj
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Jepet edhe me qera : 7.8 euro/m2
Adresa : Don Bosko , Kompleksi Fiori Di Bosco
Cmimi : 235.000 Euro

Anetari ID: 4907

photo

Njoftimi ID: 24354