Shitet, Ambient, Qender Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 08/04/2021 18:56 Post ID: 23821


Pagesa 201,500 Euro
Siperfaqa 155.00 me 1 Tualet
Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender - Harta
Lexime 82

OPP18960
Shitet Ambient per zyra ne sheshin Skenderbej.
Informacione mbi ambientin:
-Siperfaqja 155m2

- Kati 6.

Organizimi:
-Duplex
-Kati pare ka 3 ambiente dhe 1 tualet
-Kati i dyte ka 2 ambiente dhe 1 tualet
Detaje të tjera :
•Totalisht i investuar
•Bosh
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ambienti ndodhet ne zemer te Tiranes, një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi!
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!Njoftimi ID: 23821