Ambjent biznesi ne shitje Durres

Ambjent biznesi ne shitje 16/12/2020 11:44 Post ID: 23345


Pagesa 270,000 Euro
Siperfaqa 995.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Rruga Bajram Tusha, Durres, Albania - Harta
Lexime 139

Mundesi fantastike per investim!
Ndertese 2 Kateshe
Zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi.
Siperfaqe 995m2 nga te cilat 794m2 ndertim eshte open space e cila mund te perdore per biznese te ndryshme si Magazina, fasoneri etj.
Vendndodhja
Prona, ndodhen në zonën e Shkozetit të qytetit të Durrësit, në perëndim të rrugës kryesore “Bajram Tusha”. Zona në të cilën ndodhet prona ka karakter kryesisht industrial ku zhvillohen dhe shumë aktivitete të tjera që i kanë dhënë zonës karakterin industrial dhe të shërbimeve ndër vite. Në këtë zone ndodhen kapanonet e Pespa Alumin, Pegasus Medical shpk, Xhelips shpk, ndërsa në anën tjetër të rrugës ndodhen “Gjykata e Apelit Shkozet”, “Dyrrahsped”shpk, Buna‐sh.p.k, Kantina e Pijeve “Skëndërbeu”, Pikë karburanti“Kastrati”, autoservise ,etj.
Rrugët e zonës paraqiten me një infrastrukturë të mirë.
Distancat kryesore të pronës nga objekte rrethuese janë si më poshtë:
 70m larg Rrugës “Bajram Tusha”,
 100 m nga “Gjykata e Apelit Shkozet ”,
 Rreth 735m nga rreth rrotullimi i Shkozetit,
 Rreth 2 km nga Ura e Dajlanit.

-Per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara, na kontaktoni
+
Anetari ID: 6196

photo

Njoftimi ID: 23345