SHITET : Ambjent biznesi/njesi + garazh/zona: 21 Dhjetori Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 05/12/2020 11:33 Post ID: 22635


Pagesa 98,000 Euro
Siperfaqa 50.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 45

SHITET : Ambjent biznesi/njësi + garazh/zona: 21 Dhjetori
-------------------------☆☆☆☆☆
▪︎️Ambjenti /njësi ka një sipërfaqe prej 50 m2, kati I-rë banim, i mobiluar dhe arreduar në mënyrë bashkëkohore, fasadë xhami me pamje nga rruga kryesore.
▪︎️Çmim shitje : 98.000 €
▪︎️Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎
▪︎[email protected]
▪︎www.imobiliareprime.com

Njoftimi ID: 22635