Ambjent biznesi ne shitje, Sheshi Willson Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 16/09/2020 15:08 Post ID: 17969


Pagesa 300,000 Euro
Siperfaqa 110.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 149

Ambjenti ndodhet ne Sheshi Willson.

Informacion i pergjithshem:

Kati 0, buze rruges
Siperfaqe 110 m2 
Fasade xhami 
Tualet
Disponon 2 hyrje
Aktualisht ne gjendje pune si lokal 
Shitet i mbiluar per lokal.


Mundesi shume e mire investimi, e pershtatshme per cdo tipologji biznesisi : farmaci, dyqan rrobash, klinika, zyra etj. 

Per nje vizite ne ambjet dhe per me shume informacion na kontaktoni!

Njoftimi ID: 17969