Shitet, Ambient, Pazari I Ri, Tirane, AL16852 Tirana

Ambjent biznesi ne shitje 08/04/2021 09:46 Post ID: 14813


Pagesa 600,000 Euro
Siperfaqa 200.00 me 1 Tualet
Kati 0 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 93

Magazina ndodhet tek Pazari I Ri.
Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja totale e ambientit 200 m2
• Kati 0
• Mundësi të shumta shfrytëzimi
• Buzë rruge
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor
• 1 Tualet
• Mundësi ndarje.
• Zonë e aksesueshme dhe shumë e preferuar për zhvillim biznesi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

AL16852
Anetari ID: 43

photo

Njoftimi ID: 14813