SHITET AMBJENT BIZNESI NE LAGJJEN “KASTRIOT”, FIER Fier

Ambjent biznesi ne shitje 06/06/2020 12:32 Post ID: 11357


Pagesa 115,400 Euro
Siperfaqa 58.00
Kati 2
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa KASTRIOT - Harta
Lexime 157

Shitet ambjent biznesi në lagjjen “Kastriot”, Fier.

Në një nga zonat më të zhvilluara të qytetit vjen në shitje një ambjent biznesi me sipërfaqje 57.70 m² .

Është i organizuar në 1 dhomë dhe 1 tualet.

Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi dhe është një mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet në rrugën e tregut.

Çmimi i shitjes është 2000€ /m².

Për një informacion më të detajuar ose një vizitë pronë na kontaktoni: + / +


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 11357