ambjent biznesi ne shitje

💥 Shitet Fast Food Healthy 💥
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 22/09/2020 00:02

30,000 Euro

📣 Shitet Biznes Ne Bllok/cmim Okazion
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌 shitet biznes ne bllok.biznesi ndodhet ne nje vend mjaft te favorshem dhe me siperfaqe te konsiderueshme per ushtrimin e aktivitetit.objekti i biznesit eshte i mirembajtur dhe me kushte bashkekohore.⚫siperfaqja : 65 m2  siperfaqe e brend... 20/09/2020 22:18

17,000 Euro

💥 Shitet Fast Food Healthy 💥
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 22/09/2020 00:02

30,000 Euro

Shitet, Biznesi, Medrese, Tiranë
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Biznesi ndodhet tek medreseja, tiranë. informacion mbi biznesin: • sipërfaqja 80 m2 • buzë rruge • klientele e ngritur • e investuar •qera 50.000 lek • per te vizituar na kontaktoni!... 21/09/2020 16:56

18,000 Euro

📣 Shitet Biznes Ne Bllok/cmim Okazion
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌 shitet biznes ne bllok.biznesi ndodhet ne nje vend mjaft te favorshem dhe me siperfaqe te konsiderueshme per ushtrimin e aktivitetit.objekti i biznesit eshte i mirembajtur dhe me kushte bashkekohore.⚫siperfaqja : 65 m2  siperfaqe e brend... 20/09/2020 22:18

17,000 Euro

Shitet, Godinë, Rruga 5 Maji, Tiranë
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
623.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet ambient biznesi (godinë) në rrugën 5 maji tek shkolla tirana jonë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja e truallit 623m2.• sipërfaqja e ndërtimit: 1129.5m2.• strukturë 5-katëshe.• orientim jug-lindje-perëndim.• organizimi:... 19/09/2020 12:30

1,200,000 Euro

Shitet, Ambient, Tufinë, Tiranë 250,000 € Id: Plus16715
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
355.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet, godinë, në zonën e tufinës, rruga myslym keta.më tepër informacion:• sipërfaqja e totale: 355m2.• organizimi:kati 1- sipërfaqja 90m2 aktualisht i investuar si lokal.kati 2 dhe 3 - me sipërfaqe nga 90m2 secili.kati 4- i organizuar... 19/09/2020 12:29

250,000 Euro

Shitet, Hotel, Qendër, Tiranë. 500,000 € Id: Opp+17474
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, central hotel, në qendër, rruga e durrësit, pranë kafe flora.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 155.9 m2• orientim jug-perëndim.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.organizimi i brendshëm:kati 5: sipërfaqe 8... 19/09/2020 12:29

500,000 Euro

Shitet, Tokë + 1 Shtëpi Private + 4 Magazina , Tufinë, Tiranë 1,200,000 €, Plus16688
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 19/09/2020 12:26

1,200,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 25,000 €, Plus16221
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet, ambient, në zonën e freskut, rruga sotir caci, pranë restorant freskut.më tepër informacion:• sipërfaqja totale: 16.98 m2 .• kati 0.• orientim veri-lindje.• me hipotekë.• me tualet.• kubaturë e rregullt.• i përshtatshë... 19/09/2020 12:26

25,000 Euro

Shitet, Lokal, Rruga Faik Konica , Id: Plus14067
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.20 Km nga qendra)
1.20 KM nga qendra
280.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet lokal tek ekonomiku, ne rrugen faik konica. informacion mbi ambientin:• siperfaqja e ambientit: 280m2 • pozicionuar ne katin 0 •me hipotek.• me orientim jug. • buze rruges kryesore. • opsion ideal investimi. • Çmim okazion.  ... 19/09/2020 12:26

500,000 Euro

Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 39,500 € Id: Plus14404
Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient biznesi në zonën e freskut, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 37.3m2 • pozicionuar në katin 0. • me orientim perëndim. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • ambienti ësh... 19/09/2020 11:55

39,500 Euro

Shitet, Objekti 2 Kate Lokal+ Banesë, Librazhd. 349,000 € Id: Opp+17284
Zone Periferike | Elbasan (44.64 Km nga qendra)
44.64 KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 19/09/2020 11:54

349,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Ish Profarma, Tiranë. 242,500 € Id: Opp+17484
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.01 Km nga qendra)
2.01 KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient biznesi në zonën e ish profarmës, rruga nikollaq zoraqi, rezidenca brunes.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 97.11 m2.• kati 1.• orientim perëndim• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• cilësime të... 19/09/2020 11:53

242,500 Euro

Shitet, Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 11,000 € Id: Opp+17530
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, biznesi, parukeri, në zonën e freskut, rruga sotir caci.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 60 m2• kati i 2.• orientim jug-perëndim.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.cilësime të tjera:• totalisht i inves... 19/09/2020 11:53

13,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Ish Profarma, Tiranë. 150,000 € Id: Opp+17485
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.01 Km nga qendra)
2.01 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient biznesi në zonën e ish profarmës, rruga nikollaq zoraqi, rezidenca brunes.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 59.68 m2.• kati 1.• orientim perëndim• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• cilësime të... 19/09/2020 11:52

150,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Në Tiranë
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
KM nga qendra
134.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient biznesi pranë rrugës "qemal stafa" shumë afër qendrës. ambienti disponon 133.83 m2 dhe ndodhet në katin përdhe. ambienti është i përshtatshem për cfarëdo lloj biznesi, pasi janë ushtruar disa aktivitete më parë si radio... 19/09/2020 10:50

4,500 Euro

Okazion Shitet Dyqani/ambjent Biznesi!
Zone Periferike | Tirane (4.52 Km nga qendra)
4.52 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi , me pamje nga rruga, pjese e nje pallati te ri 6 katesh . ambjenti ka siperfaqe 150m2 (ende i pashtruar me pllaka ) dhe mund te jete i disponueshem per lloje te ndryshme biznesi . perkatesisht ambjenti eshte salle e madhe mund... 18/09/2020 20:18

116,000 Euro

Okazion Shitet Dyqan Ne Zonen E Astirit Ne Tirane (id 4171169)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171169astir, shitet dyqan, siperfaqe 21 m2 total, me hipoteke, ndertim i ri, bosh, me fasade xhami per reklamimin e biznesit, tualet, kondicioner.shitet 19.000 euro. ... 18/09/2020 14:28

19,000 Euro

Shitet Biznesi Hotel Ne Bllok (id 4171168 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171168bllok, afer credins bank, shitet biznesi hotel ne gjendje pune ( qeraja mujore e hotelit 1500 euro),  7 dhoma te mobiluara ne total, depo (lavanteri), kati i dyte dhe i trete i nje ndertese, xhiro mujore rreth 4000 euro, tre dhoma me nga t... 18/09/2020 11:47

1,500 Euro

💥super Okazion-shitet Objekt Biznesi Ne Autostraden Tirane-elbasan💥 0692528908
Zone Periferike | Elbasan (32.89 Km nga qendra)
32.89 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

📣 shitet objekt biznesi ne nje nga zonat me me perspektive per zhvillim.📌objekti eshte i pozicionuar ne zone te dukshme dhe te frekuentuar, ne autostraden tirane-elbasan.  ▪️i gjithe objekti ka nje siperfaqe prej 1672 m2.  ▪️organizo... 16/09/2020 23:51

600,000 Euro

Ambjent Biznesi Ne Shitje, Sheshi Willson
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne sheshi willson. informacion i pergjithshem: kati 0, buze rruges siperfaqe 110 m2  fasade xhami  tualet disponon 2 hyrje aktualisht ne gjendje pune si lokal  shitet i mbiluar per lokal. mundesi shume e mire inve... 16/09/2020 15:08

300,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi 160m²
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet në zonën midis rr kavajës dhe rr durrësit aktualisht funksionon si furrë buke pastiçeri prodhime brumi. Është rikonstruktuar para 1 viti duke ju përshtatur funksionit të biznesit. ambjenti është i përshtatshëm për çdo... 16/09/2020 11:51

350,000 Euro

💥shitet Objekt Biznesi💥0692528908
Zone Periferike | Elbasan (32.89 Km nga qendra)
32.89 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌objekti ka nje siperfaqe prej 1500m2 dhe aktualish eshte duke u ushtruar aktivitet si lavazh/tapiceri.🗣shitet i gjithe objekti bashke me paisjet me nje cmim te negociueshem!💵Çmimi: 150000 eurodhenbsp;📲per me teper informacion si dhe per... 15/09/2020 21:46

150,000 Euro

Dyqan - Ambient - Biznesi Ne Shitje Ne Rruge Kryesore Dhe Ne Nje Kryqezim Te Rendesishem
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne jepet me qira 14m kati 0+60m/2kati 1= 1000€/muaj ose ne shitje 220.000€ negocjushemme tualet dhe restauruar nga pare ne cdo gje te re dhe punime shume cilesore te kryera dhe investuar se fundmi... 15/09/2020 14:32

220,000 Euro

Shitet Ambjet Komercial Tek Jordan Misja!
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1.68 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent komercial tek rr. jordan misja. prona eshte e gjitha me fasad nga rruga kryesore dhe eshte e ndare ne 3 njesi ku te treja jane te dhena me qera. kjo prone eshte nje mundesi e mire investimi. per me teper informacion ose nje vizite ne p... 15/09/2020 13:25

170,000 Euro

Shitet Ambjent Komercial Tek Rr. Durresit.
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent komercial tek rruga e durresit me fasad nga rruga kryesore. ambjenti eshte i ndare ne 2 njesi dhe te dyja jane te dhena me qera. kjo prone eshte nje mundesi e mire investimi. per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontakon... 15/09/2020 13:21

170,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim