ambjent biznesi ne shitje tek vore tirane

🔈 Shitet Ambjent Biznesi Ne Ali Dem.
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈 shitet ambjent biznesi ne ali dem.🔹 siperfaqe : 52 m2👉 shitet 125,000 euro me biznes brenda.👉dhenbsp;shitet 120,000 euro me biznes bosh.📍adresa :ali dem.📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.... 22/11/2020 16:52

125,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Mine Peza Ne Tirane (id 4271475)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.65 Km nga qendra)
0.65 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271475rr. mine peza, afer conad, shitet lokal ne pallat te ri, siperfaqe 74 m² (105 m2) me hipoteke, kati 0,1 tualet , me verande te shfrytezueshme. ... 23/11/2020 14:50

148,000 Euro

Dyqan Me Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4171136)
Komuna e parisit | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id e prones:4171136komuna parisit, afer kompleksit dinamo, shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet.shitet 33000 euro... 23/11/2020 00:38

33,000 Euro

Shitet, Ambient, Pas Ambasadës Amerikane, Tiranë, Al18562
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1.27 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, pas ambasadës amerikane, rruga ali visha, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 20.8 m2. • kati 0. • 1 ambient. • 1 tualet. • kubaturë e rregullt. • hapësirë e bollshme. • gjendja shumë e mirë... 22/11/2020 20:00

40,000 Euro

Shitet Dyqani.
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (0.83 Km nga qendra)
0.83 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dyqani.siperfaqja : 22m2cmimi : 35.000 euroadresadhenbsp;: rruga shyqyri ishmi ,tirane, 30 m mbi xhamine e tabakeve.per me shume informacione kontaktoni ne nr tone te telefonit.... 22/11/2020 19:48

35,000 Euro

🔈 Shitet Ambjent Biznesi Ne Ali Dem.
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈 shitet ambjent biznesi ne ali dem.🔹 siperfaqe : 52 m2👉 shitet 125,000 euro me biznes brenda.👉dhenbsp;shitet 120,000 euro me biznes bosh.📍adresa :ali dem.📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.... 22/11/2020 16:52

125,000 Euro

Shitet, Ambient, Tirana E Re. Pri+18241 
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.10 Km nga qendra)
4.10 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në tiranën e re tek ura e selites.dhenbsp;informacion mbi ambientin:• kati 0 , dhenbsp;buzë rrugës• sipërfaqja e ambientit: 80m2• 1 tualet• i investuar, me fasadë xhami• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme bi... 21/11/2020 10:40

90,000 Euro

Shitet Dyqan !
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1.46 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan me sipërfaqe 60m2. kati 0 pallat i ri me hipotekë. adresa rruga e elbasanit mbrapa ambasadës amerikane te postoblloku i godinave te studentëve përballe me umt, cmim 185,000 € cmim i diskutueshëm na kontaktoni... 21/11/2020 09:13

185,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Laprake
Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
3.00 KM nga qendra
157.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Laprake, rruga gjergj legisi, prane fushes, shitet ambient komercial, siperfaqe 157 m2 dhe 100 m2 verand me hipoteke, kati 0, open space, 2 tualete, mundesi dupleksi pasi ka lartesi prej 5 metrash, ndodhet ne kendin e pallatit me fasad xhami nga te... 20/11/2020 18:03

290,000 Euro

Shitet, Ambient, Vasil Shanto, Tiranë, Pri+18590
Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
3.77 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e vasil shantos.
informacion mbi ambientin:
• kati i 0
.• sipërfaqja e ambientit: 62 m2
.• 1 tualet
.• i investuar.
• me dokumentacion të rregullt hipotekor.

• për ta vizituar na kontaktoni!... 20/11/2020 13:30

135,000 Euro

Zyre Me 2 Ambiente Ne Shitje Prane Shallvareve Ne Tirane (id 4161028)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
89.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4161028 prane shallvareve shitet zyre me 2 ambiente, me 2 certifikata pronesie, siperfaqa totale 89.7 m² (56.9 m² + 32.8 m²), kati zero ne pallat egzistues, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre moderne per zyre, 2 kondicionere, tualet. or... 20/11/2020 13:15

162,000 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë, Pri+18533
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek sheshi willson.
informacion mbi ambientin:
• kati i 2
• sipërfaqja e ambienti: 143 m2
• 1 tualet.
• i investuar
• me certificate pronesie.
• mundësi shumë e mirë investimi
për ta vizituar na konta... 20/11/2020 11:17

260,000 Euro

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit,tiranë, Pri12402
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 18/11/2020 13:42

110,000 Euro

Okazion: Shitet Godinë 3kt/ “durres”
Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
771.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion: shitet godinë 3kt/ “durres"#proneeksluzive ----------------------------------☆☆☆☆☆▪︎godina ndodhet pranë shkollës së muzikës dhe përbëhet nga 3 kt.▪︎️kati përdhe/njësi ka strukturën për ambjent biznesi me si... 18/11/2020 12:17

11

Shitet Ambjent Biznesi Me Hipoteke. Adresa:rruga ''gjon Muzaka''
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.73 Km nga qendra)
0.73 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjent biznesi ne katin e pare ne pallat te ri me ashensor . ambjenti ka siperfaqe 39 m2 i organizuar ne nje ambjent dhe nje tualet . ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire , i paisur me qepen. akses i menjehershem ne rrugen kryesore , m... 18/11/2020 11:41

85,000 Euro

Shitet, Lokal, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri+18529
Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2.22 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lokali ndodhet në zonën e kodrës së diellit.• informacion mbi lokalin:• siperfaqe 120 m2.• verandë 55 m2.• buzë rrugës kryesore
.• me hipotekë.• fasadë xhami.• i mobiluar.
• tualete 2.• aktualisht ne gjëndje pune.• p... 18/11/2020 10:41

200,000 Euro

Dyqan Ne Shitje❗️
Plazhi i vjeter | Vlore (18.13 Km nga qendra)
18.13 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

❗️shop for sale ❗️located at plazhi vjeter in a building near the sea, at 0 line . exactly from the back of the shop it’s the sea . surface of this shop it’s 170 m2. they give it for sale and rent as well. it’s unfinished yet. it’s di... 18/11/2020 10:06

340,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Asim Vokshi Prane Harry Fulzt Ne Tirane (id 4171178)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1.14 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171178rr.asim vokshi, prane harry fultz, shitet dyqan ne pallat te ri, bosh, open space, siperfaqe 74.8 m², kati 0, kondicioner, tualet, orientim me diell.shitet 900 euro/m² ne totaldhenbsp; 67,320 euro... 17/11/2020 18:23

67,320 Euro

Shitet, Ambient, 21 Dhjetori
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18513 ambienti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 64m2. • kati 1. detaje të tjera : • open space. • tualet. • spote ndricimi. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. zona ku ndodh... 17/11/2020 14:53

120,000 Euro

Shitet Zyre Te Myslym Shyri Id-956
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet zyre te myslym shyri id-956shitet zyredhenbsp;25 m2dhenbsp;te myslym shyri. zyra eshte e pozicionuar në katin 0 te nje pallati te ridhenbsp;5 katesh.dhenbsp;gjithashtu eshte e pershtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zo... 17/11/2020 14:53

45,000 Euro

Shitet, Hotel, Rruga E Elbasanit, Tiranë 4,500,000 €
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Hoteli ndodhet në rrugën e elbasanit. informacion mbi hotelin: sipërfaqe totale 3000 m2. organizimi: • 30 dhoma. • 300 m2 restorant. • 180 m2 bar. • 150 m2 holli. • 200 m2 sallë mbledhje. • 230 m2 tavern. • 100 m2 zyra. • 230 m2 a... 17/11/2020 14:35

4,500,000 Euro

Zyre Per Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Librit Universitar Ne Tirane (id 4161027)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Id 4161027ne zonen e bllokut, prane librit universitar, shitet zyre ne pallat te ri, e perbere nga 3 ambjente, siperfaqe 160 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 2 tualete, dy ballkone, orientimi lindje.shitet 300000 euro(i ... 17/11/2020 12:39

300,000 Euro

Shitet :dyqan /zona/maternitetiri/ Rruga : Endrikeko
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2.13 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet :dyqan /zona/maternitetiri/ rruga : endrikeko" ----------------------------------☆☆☆☆☆ ▪︎dyqanikanjësipërfaqeprej 41 m2, nëkrahtëprofarmës. ▪︎pallatiri, punimecilësore, hapësirë e bollshmepublike, mundësonpërzgje... 17/11/2020 12:21

82,000 Euro

Shitet,ambient,kodra E Diellit,tirane Pri15706
Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2.22 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ndodheti tek kodra e diellit• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 85 m2 .pozicionuar në katin 0 dhe 1 • me hipoteke. • momentalisht ne gjendje pune • buzë rrugës kryesore . •disponon 2 veranda • specifikime ... 17/11/2020 11:02

230,000 Euro

Shitet : Dyqan /zona/materniteti Ri/ Rruga : Endri Keko
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2.13 KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet : dyqan /zona/materniteti ri/ rruga : endri keko" ----------------------------------☆☆☆☆☆▪︎ dyqani ka një sipërfaqe prej 29 m2, në krah të profarmës.▪︎pallat i ri, punime cilësore, hapësirë e bollshme publike, mund... 16/11/2020 15:18

58,000 Euro

Shitet : Dyqan /zona/materniteti Ri/ Rruga : Endri Keko
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2.13 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 16/11/2020 15:00

82,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim