ambjent biznesi ne shitje tek blloku garda liqeni artificial stadiumi

Shitet Ambjent Per Biznes
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (1.85 Km nga qendra)
1.85 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent per biznes lloji i pasurise :njesi siperfaqje neto 46m2 siperfaqje perbashket 5m2 siperfaqje totale 51 m2 ne rruge kryesore,vetrate xhami kati 0 certifikate pronsie e rregullt cmimi 47.000euro... 26/02/2021 18:51

47,000 Euro

Shitet, Ambient, Myslym Shyri
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet, ambieambienti ndodhet në zonën e myslym shyrit, ne rrugen rreshit collaku. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 32 m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.zona ku ndodhet ... 26/02/2021 17:56

112,000 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tirane
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 26/02/2021 17:55

100,000 Euro

Shitet, Lokal, Tek La Voglia!
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.40 Km nga qendra)
1.40 KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Informacion mbi ambientin:• buzë rruge kryesore• kati: 0• hyrje e dedikuarcilësime të tjera:• totalisht i investuar• kuzhinë• tualet• kondicionim - aspirim ... 26/02/2021 16:34

575,000 Euro

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tirane!
Komuna e parisit | Tirana (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunes së parisit.informacion mbi ambientin:•kati 0•sipërfaqja e ambientit 82 m2• me fasadë xhami• tualet• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinike de... 26/02/2021 16:33

170,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re(una19726)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.39 Km nga qendra)
3.39 KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në unazën e re,pranë bar terminal.ambjenti ka sipërfaqje totale 98m2 dhe ndodhet në katin 1.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është i pë... 26/02/2021 16:14

98,000 Euro

Shitet, Ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 26/02/2021 15:59

89,600 Euro

Dyqan Ne Shitje Tek Xhamia E Tabakeve
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (0.83 Km nga qendra)
0.83 KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek xhamia e tabakeve, rruga shyqyri ishmi shitet dyqan, ne pallat te ri, kati 0, me hipoteke. siperfaqe e brendshme 17 m2. ambienti eshte i mirembajtur dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si qender estetike, parukeri, berber, zyre ... 26/02/2021 12:42

25,500 Euro

Shitet, Ambient, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18847ambienti ndodhet në zonën e bllokut, në rrugën abdyl frashëri. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 30m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• buze rrugës kryesore.zona ku ndodhet ambienti është një ndër ... 26/02/2021 10:08

62,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Zonen E Laprakes Rruga Dritan Hoxha (id 4171216).
Laprake | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4171216ne zonen e laprakes rruga dritan hoxha, shitet dyqan, siperfaqja 60 m², me hipoteke, kat i 1, open space, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti biznesi.cmimi 42000 euro. ... 25/02/2021 17:02

42,000 Euro

Shitet, Ambjent, Rruga Bardhyl, Pranë Gjimnazit Cajupi, Tiranë, Al17288
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet në rrugën bardhyl, pranë gjimanzit cajupi, tiranë.informacion mbi ambientin:• kati 0.• sipërfaqja e ambjentit: 97 m2.• 1 tualet.• ambienti është i përshtatshëm për klinikë dentare, dyqan, qendër estetike, farmaci,... 25/02/2021 16:05

110,000 Euro

Shitet, Ambient, Pas Ambasadës Amerikane, Tiranë, Al18562
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (1.27 Km nga qendra)
1.27 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, pas ambasadës amerikane, rruga ali visha, tiranë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 20.8 m2. • kati 0. • 1 ambient. • 1 tualet. • kubaturë e rregullt. • hapësirë e bollshme. • gjendja shumë e mirë... 25/02/2021 16:01

40,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Shkolla E Baletit, Tiranë, Al18903
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (0.66 Km nga qendra)
0.66 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Qera, ambient, shkolla e baletit, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 35 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.• zonë strategjike.• e përshtatshme për biznese të ndr... 25/02/2021 16:01

75,000 Euro

Shitet, Ambient, Pazari I Ri, Tiranë, Al16852
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Magazina ndodhet tek pazari i ri.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale e ambientit 200 m2• kati 0• mundësi të shumta shfrytëzimi• buzë rruge• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 1 tualet• mundësi ndarje.• zonë e ak... 25/02/2021 15:55

600,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16634
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
361.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisë, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale e ambientit 361 m2• kati 1• fasadë xhami • mundesi ndarje në ambiente më të vogla• buzë rruge• me dokumentacion të rregullt hipoteko... 25/02/2021 15:54

722,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16618
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisë, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja ambienti 40.33 m2• kati 1.• fasadë xhami.• buzë rruge.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.•1 tualet.zona ku ndodhet ambienti është një... 25/02/2021 15:54

80,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16615
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisëinformacion mbi ambientin:• sipërfaqja e magazinës 360 m• kati 0• dritare të vogla përballë njëra tjetrës• buzë rruge• lartësi 3.5 metra• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 3 tua... 25/02/2021 15:54

360,000 Euro

Shitet, Ambient, Drejtoria E Higjienes, Tiranë, Al19140
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, drejtoria e higjienës, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 37.7 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• i investuar .• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.• aktualisht në përdorim.për nj... 25/02/2021 15:53

195,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, Tiranë, Al17213
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
241.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, rruga bardhyl, tiranë.më tepër informacion:•buzë rruge.• sipërfaqja totale: 241m2.• kati 1.• lartësi 5 metra.• orientim veri-perëndim.• me hipotekë.• kubaturë e rregullt.• mundësi ndarje.• fasadë lineare ... 25/02/2021 15:52

458,000 Euro

Shitet, Restorant, Autostrada Tiranë-elbasan, Al17402
Zone Periferike | Tirana (12.76 Km nga qendra)
12.76 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet në autostradën tiranë-elbasan, ibe. informacion mbi biznesin:• sipërfaqja totale 3662 m2.• strukturë 2 katëshe.• 2 tualete.detaje të tjera :• i investuar dhe i mobiluar.• kuzhinë e gatshme.• biznesi është në ... 25/02/2021 15:49

300,000 Euro

Shitet, Ambient, 21 Dhjetori, Tiranë, Al19005
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, rruga muhamet gjollesha, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 63 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• i investuar .• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.• e përshtatshme për zyra, agjens... 25/02/2021 14:30

110,000 Euro

Shitje/qera,ambjent,unaza E Re(una19697)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet në unazën e re,pranë ish anna market.ambjenti ka sipërfaqje totale 48m2 dhe ndodhet në katin 0.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është i ... 25/02/2021 12:18

55,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza Ne Afersi Te Rajonit Te Policise Nr 3 Ne Tirane (id 41
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171215ne rrugen mine peza ne afersi te rajonit te policise nr 3 shitet dyqan me hipoteke, siperfaqa 28.5 m², tualet, buze rruge, kati zero i nje pallati ekzistues.cmimi 60000 euro... 25/02/2021 09:03

60,000 Euro

Shitet,ambjent Biznesi,pallati Me Shigjeta(una19643)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.40 Km nga qendra)
2.40 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për shitje.ambjenti ndodhet te pallati me shigjeta,pranë karburant kastrati.ambjenti ka sipërfaqje totale 23m2 dhe ndodhet në katin 0.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe ka orientim jug-lindje.ambjent... 24/02/2021 16:21

36,000 Euro

Shitet,biznes Creperi,yzberisht(una18395)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
123.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi creperi-yogurteri.ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit.informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 123m2 • verandë 20m2 • kati i 0 • tualeti.ambjenti jepet me qera për 150 euro.biznesi disponon fasadë xhami ... 24/02/2021 16:20

25,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim