ambient komercial

Dyqan Per Shitje Ne Xhamllek Prane Hotel Emerald Ne Tirane (id 4171195)
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171195xhamllek, afer hotel emerald, shitet dyqan, siperfaqe 40 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 0,tualet, lartesi 4.5 meter, depo magazinimi, mundesi te konvertohet ne dublex.shitet 32.000 euro... 16/01/2021 21:15

32,000 Euro

Hotel Ne Shitje Ne Qender Ne Afersi Te Tirana International Hotel Ne Tirane (id 4151038)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.31 Km nga qendra)
0.31 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4151038ne qender ne afersi te tirana international hotel, shitet hotel me 2 kate, 11 dhoma funksionale, tualet personal per cdo dhome, guzhine, 2 ambiente ndenje te brendshem, 2 oborre qe mund te sherbejne si ambient ndenje verore, lavanteri, tara... 15/01/2021 16:16

2,000,000 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Wilson
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.96 Km nga qendra)
0.96 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp19222ambienti ndodhet tek sheshi wilson. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 65m2.• kati -1.organizimi:• i ndarë në dy ambiente.• tualet.detaje të tjera :• sistem kondicionimi.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• prej... 15/01/2021 11:33

260,000 Euro

Shitet, Godinë, Rruga 5 Maji, Tiranë
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
623.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet ambient biznesi (godinë) në rrugën 5 maji tek shkolla tirana jonë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja e truallit 623m2.• sipërfaqja e ndërtimit: 1129.5m2.• strukturë 5-katëshe.• orientim jug-lindje-perëndim.• organizimi:... 14/01/2021 17:56

1,200,000 Euro

Restorant Ne Shitje Ne Zonen E Bulevardit Zhan D’ark Prane Ministrise Se Mjedisit Id 417
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.01 Km nga qendra)
1.01 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271505ne zonen e bulevardit zhan d’ark prane ministrise se mjedisit, shitet restorant me siperfaqe 140 m², me hipoteke, kat i 1 ne nje pallat ekzistues, fasade e jashtme veshur me mermer, ndertuar nga arkitekte italian, mobilim modern, tualet,... 14/01/2021 16:43

290,000 Euro

Ambjent Ne Shitje Tek Rruga Barrikadave
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Biznesi dhe apartamenti 2+1 tek rruga barrikadave apartamenti ka sip totale 67.20 m2 organizohet ne: 1 sallon qe perfshin dhe aneks,2 dhome gjumi, tualet, korridor, gjithashtu mund te perdoret dhe si ambjent biznesi pasi ka dhe nje hyrje nga rru... 14/01/2021 13:26

150,000 Euro

Shitet & Jepet Me Qera Ambient Biznesi Tek Rruga
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.59 Km nga qendra)
2.59 KM nga qendra
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ose jepet me qera ambient biznesi me sipërfaqe 119 m2, kati 2. ofrohet bosh. organizohet nga 1 ambient i madh, 2 tualete, verandë. ndodhet ne nje nga zonat qe te ofron shume aksese. ndodhet buze rruge. eshte ne proçes hipotekimi . ... 13/01/2021 15:35

119,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Panorama
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.29 Km nga qendra)
1.29 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp19185ambienti ndodhet te rruga panorama, harry fultz .informacione me te detajuara mbi ambientin:• sipërfaqja 50 m2• kati i 0.• pallat i ri• fasade xhamidetaje te tjera:• kubaturë e rregullt• ambienti mund te shfrytezohet per veprimt... 13/01/2021 15:27

125,000 Euro

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Durresit Prane Ish Ambasades Jugosllave Ne Tirane (id 4171194
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4171194rr. durresit, prane ish ambasades jugosllave, shitet dyqan ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 39 m²(33 m² me hipoteke) , kati 0, open space, tualet, fasade xhami me mundesi reklamimi, orientim me diell.i pershtatshem per dyqan ose zyre.shit... 13/01/2021 15:06

65,000 Euro

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tirane
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 13/01/2021 13:42

100,000 Euro

Shitet Dhe Jepet Me Qera Ambient Biznesi Tek Shushica,komuna E Parisit
Komuna e parisit | Tirana (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
163.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet dyqani dhe jepet me qira,me sipërfaqe 163 m2, kati 0, pallat i ri. ndodhet në gjëndje shumë të mirë. dyqani ofrohet bosh. organizohet nga një ambient i madh, 1 tualet. zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone mjaft e kerku... 13/01/2021 09:18

815,000 Euro

Shitet, Ambient, Myslym Shyri
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet, ambieambienti ndodhet në zonën e myslym shyrit, ne rrugen rreshit collaku. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 32 m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.zona ku ndodhet ... 12/01/2021 15:10

112,000 Euro

Dyqan - Ambient - Biznesi Ne Shitje Ne Rruge Kryesore Dhe Ne Nje Kryqezim Te Rendesishem
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne jepet me qira 14m kati 0+60m/2kati 1= 1000€/muaj ose ne shitje 220.000€ negocjushemme tualet dhe restauruar nga pare ne cdo gje te re dhe punime shume cilesore te kryera dhe investuar se fundmi... 12/01/2021 14:14

220,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Buze Rruges Prane Ish Ekspozites,vasil Shanto
Vasil Shanto | Tirana (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambient biznesi ne katin zero ne pallat egzistues . ambienti ka siperfaqe 52 m2 , i organizuar ne nje ambient dhe nje tualet. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. aktualisht eshte i lene me qera 1500 euro /muaj per me shume inf... 12/01/2021 13:11

420,000 Euro

Shitet, Ambient, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18847ambienti ndodhet në zonën e bllokut, në rrugën abdyl frashëri. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 30m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• tualet.• buze rrugës kryesore.zona ku ndodhet ambienti është një ndër ... 12/01/2021 11:00

62,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, Tiranë, Al17213
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
241.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, rruga bardhyl, tiranë.më tepër informacion:•buzë rruge.• sipërfaqja totale: 241m2.• kati 1.• lartësi 5 metra.• orientim veri-perëndim.• me hipotekë.• kubaturë e rregullt.• mundësi ndarje.• fasadë lineare ... 09/01/2021 19:47

458,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Prane Xhamise Se Tabakeve
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (0.74 Km nga qendra)
0.74 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti eshte 22m2, i pershtatshme per disa lloje biznesesh. ... 09/01/2021 18:26

4,100,000 Leke

Shitet,garazh,yzberisht(una18915)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km nga qendra)
3.76 KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet garazh në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri.• garazhi ka sipërfaqe totale prej 15m2 • hapësirë e bollshme • kati -1• për ta vizituar na kontaktoni! ... 09/01/2021 16:00

8,300 Euro

Dyqan - Në Shitje - Komuna E Parisit, Shqipëri Shiten Dyqane Cmim Per M22,500 €
Komuna e parisit | Tirana (1.85 Km nga qendra)
1.85 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shiten dy dyqane perkatesisht 54 m2 dhe 56 m2 me cmimin 2500 euro / m2 . jane te pershtashme per tipologji biznesesh te ndryshme si : estetike, laborator, zyre , lokale dhe shum sherbime te tjera ne varsi te kerkesave. ... 09/01/2021 11:05

275,000 Euro

Shitet Ambient Bizesi(zyra) Tek Fiori Di Bosco, Don Bosko
Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
89.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambient biznesi ne katin zero ne pallat te ri , kompleksi fiori di bosco. ambienti ka siperfaqe 89 m2 , i organizuar ne nje ambient dhe nje tualet . ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire . me fasade xhami , mundesi shume e mire reklamimi... 09/01/2021 08:48

235,000 Euro

Shitet, Ambient, Qender
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Opp18960shitet ambient per zyra ne sheshin skenderbej.informacione mbi ambientin:-siperfaqja 155m2- kati 6.organizimi:-duplex-kati pare ka 3 ambiente dhe 1 tualet-kati i dyte ka 2 ambiente dhe 1 tualetdetaje të tjera :•totalisht i investuar•bosh... 08/01/2021 17:01

201,500 Euro

Shitet, Ambient, Drejtoria E Higjienes, Tiranë, Al19140
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, ambient, drejtoria e higjienës, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 37.7 m2.• kati 0.• 1 ambient.• 1 tualet.• i investuar .• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.• aktualisht në përdorim.për nj... 08/01/2021 15:44

195,000 Euro

Shitet Apartament Per Biznes
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.40 Km nga qendra)
0.40 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne ish zonene e bllokut, tek pallatet shallvare, perballe kompleksit taiwan, i pamobiluar. ballkon i mbyllur kthyer ne nje dhome. apartamenti eshte pershtatshem per biznes e banim. aktualisht perdoret nga nje studio profesionale f... 08/01/2021 15:35

120,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16615
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisëinformacion mbi ambientin:• sipërfaqja e magazinës 360 m• kati 0• dritare të vogla përballë njëra tjetrës• buzë rruge• lartësi 3.5 metra• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 3 tua... 07/01/2021 15:49

360,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16618
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisë, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja ambienti 40.33 m2• kati 1.• fasadë xhami.• buzë rruge.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.•1 tualet.zona ku ndodhet ambienti është një... 07/01/2021 15:48

80,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim