🏡 acc ftniteorderby17

🕵 Online 6 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje      
Shitet, Ambient Biznesi, Rruga E Dibrës, Tiranë 321,750 € Id: Pri23208
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Ambienti ndodhet i pozicionuar tek rruga e dibrës.informacion mbi ambientin:• siperfaqe: 150 m2 (neto)• kati i 1• lartesi mbi 3.5 m• pamje bilaterale• ambienti është shumë i përshtatshem për aktivitete të ndryshme si butik, laborator... 18/10/2021 10:39

321,750 Euro

Shitet,ambient,komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Shitet, ambient, komuna e parisit, tiranë.informacion mbi ambientin:• kati 0.• lehtesisht i aksesueshem• sipërfaqja e ambientit: 65 m2.• 1 tualet.• fasade xhami.• i pershtatshem per zyra te ndryshme.• mundesi shume e mire investimi•... 19/10/2021 17:26

85,000 Euro

Shitet,biznes, Unaze E Re
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

... 19/10/2021 17:24

50,000 Euro

Shitet,ambient ,komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

... 19/10/2021 17:21

140,000 Euro

Shitet,ambient,myslym Shyri
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Rruga him kolli.kati 0 .siperfaqe:30 m2i investuarparkettualetaspirim kondicionerqepen elekteikepër ta vizituar na kontaktoni!aspirim kondicionerqepen elekteikepër ta vizituar na kontaktoni! ... 19/10/2021 17:21

85,000 Euro

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tirane!
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunes së parisit.informacion mbi ambientin:•kati 0•sipërfaqja e ambientit 82 m2• me fasadë xhami• tualet• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinike de... 19/10/2021 17:20

170,000 Euro

Shitet, Garazh, Unaza E Re (una23324)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.45 Km nga qendra)
3.45 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa neto
-1 Kati

Garazhi ndodhet në unazen e re, prane viles l.• kati-1.• siperfaqe totale 22 m2.• i përshtatshëm për 1 post parkimi.për një vizitë në pronë na kontaktoni! ... 19/10/2021 14:46

10,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Xhamlliku, Tiranë. 45,000 € Id: Opp+22169
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
78.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti ndodhet në xhamllik pranë shkollës niket dardani.informacion mbi pronën:• sipërfaqja: 78 m2• kati 0.• shitet 35000 euro bosh.• mund të përdoret për aktivitet biznesi si lavanderi.• disponon dokumentacion të rregullt hipote... 19/10/2021 12:24

45,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 70,590 € Id: Opp+22748
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.44 Km nga qendra)
2.44 KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Shitet ambient biznesi, rruga sadik petrela.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale : 23.53m2.• sipërfaqja neto: 23.3m2.• kati 0.• sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.• në proces hipotekimi.•në fazë... 19/10/2021 12:21

70,590 Euro

Shitet, Ambient, Bulevardi Zhan D'ark, Tiranë, Al23310.
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1.67 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Shitet, ambient, bulevardi zhan d'ark, tiranë.ambienti pozicionohet pranë maternitetit të ri.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja: 56 m2.• lartësia: 4 metra.• kati: 0.organizimi:• ambient open space.• 1 tualet.cilësime të tjera:•... 19/10/2021 12:03

100,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Zonen E Freskut
Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

🔹️shitet biznes picerie tek fresku ne tiranebiznesi ka vite qe funksionon dhedhenbsp; ka nje klientele te ngriturdhenbsp;💶cmimi i shitjes-6500euro📂dokumentacion i rregullt📍adresa:tek fresku, rruga e thesaritdhenbsp;📲per me shume info... 18/10/2021 16:21

6,500 Euro

Tek Ish-blloku, Ambient Komercial Per Shitje! Id: Billion1171
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Tek ish-blloku, ambient komercial per shitje!id: billion1171tek ish-blloku, ambient komercial per shitje. vendndodhja e ambientit ne nje zone elitare, teper te frekuentuara, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, ... 19/10/2021 10:52

5,000,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Zonen E Laprakes Rruga Dritan Hoxha (id 4171291)
Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Id 4171291ne zonen e laprakes rruga dritan hoxha, shitet dyqan, siperfaqja totale 37 m², neto 32 m², me hipoteke, kat i perdhe, pallat i ri, open space, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti biznesi.cmimi 37000 euro. ... 19/10/2021 10:43

37,000 Euro

2 Poste Parkimi Ne Shitje Tek Kompleksi Delijorgji Ne Tirane (id 4181030)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2.17 KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Id 4181030tek kompleksi delijorgji shiten 2 poste parkimi, siperfaqe 16.1 m² secila, me hipoteke.cmimi 28 000 euro(14.000 euro secila) ... 19/10/2021 10:37

28,000 Euro

Shitet, Bar-restorant,pranë Palmanovës, Autostrada Tiranë - Elbasan Bërzhitë, Tiranë
Zone Periferike | Tirane (11.24 Km nga qendra)
11.24 KM nga qendra
225.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Ambienti i përshtatshëm si bar-restorant, ndodhet në zonën e bërzhitë, pranë palmanovës. me orientim jug-perëndim dhe disponon sipërfaqe si në vijim: • 225m2 sipërfaqe ndërtimi. • 1500m2 sipërfaqe trualli. ambienti ka strukturë... 19/10/2021 10:30

170,000 Euro

Tek Ish-blloku, Ambient Komercial Ne Shitje! Id: Billion1170
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Tek ish-blloku, ambient komercial ne shitje!id: billion1170tek ish-blloku, ambient komercial per shitje. vendndodhja e ambientit ne nje zone elitare, teper te frekuentuara, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, a... 19/10/2021 10:25

1,200,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Myslym Shyri, Tiranë. 432,000 € Id: Opp+21545
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
270.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Shitet, ambient biznesi, tiranë, myslym shyri.ka një sipërfaqje totale prej 270 m2.• kati 0.• buzë rruge.• lokacion i favorshëm.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi: su... 18/10/2021 17:48

432,000 Euro

Shitet, Bar-restorant, Bërzhitë, Tiranë 170,000 € Id:
Zone Periferike | Tirane (11.24 Km nga qendra)
11.24 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti i përshtatshëm si bar-restorant, ndodhet në zonën e bërzhitë, pranë palmanovës.me orientim jug-perëndim dhe disponon sipërfaqe si në vijim:• 225m2 sipërfaqe ndërtimi.• 1500m2 sipërfaqe trualli.ambienti ka strukturë 1 katë... 18/10/2021 17:43

170,000 Euro

Shitet, Lokal, Fresku, Tiranë. 500,000 € Id: Opp+23252
Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
172.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Shitet, lokal ( bar kafe ) .lokali ndodhet në zonën e freskut, buzë rrugës kryesore, në zonë të populluar, në gjendje pune.ka një sipërfaqje totale prej 172m2.gjithashtu sipërfaqe e jashtme prej 60m2 me lejen përkatëse për shfrytëzim, ... 18/10/2021 17:43

500,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Zonen E Freskut
Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

🔹️shitet biznes picerie tek fresku ne tiranebiznesi ka vite qe funksionon dhedhenbsp; ka nje klientele te ngriturdhenbsp;💶cmimi i shitjes-6500euro📂dokumentacion i rregullt📍adresa:tek fresku, rruga e thesaritdhenbsp;📲per me shume info... 18/10/2021 16:21

6,500 Euro

Restorant Ne Shitje Ne Rrugen E Elbasanit Prane Ambasades Amerikane Ne Tirane (id 4171289)
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa neto
-1 Kati

Id 4171289ne rrugen e elbasanit prane ambasades amerikane, shitet restorant i mobiluar ne gjendje pune, kuzhine bashkohore e kompletuar, siperfaqe 90 m²(70 m² ne hipoteke), kati gjysem bodrum, tualet.cmimi 350000 euro ... 18/10/2021 15:51

350,000 Euro

Ne Fresk,ambient Biznesi Per Shitje! Id: Billion1167
Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ne fresk,ambient biznesi per shitje!id: billion1167ofrojme ambient biznesi per shitje ne fresk. ambienti ndodhet ne nje pallat te ri dhe mund te perdoret si depo ,magazine,farmaci,zyra,mense,fast-food etj. ambienti ka nje siperfaqe prej 56m2 dhe esht... 18/10/2021 14:32

40,000 Euro

Shitet, Ambient, Porcelan, Tiranë, Al23293.
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Shitet, ambient, porcelan, tiranë.ambienti pozicionohet në rrugën hysen xhura.informacion mbi ambientin :• sipërfaqja neto : 170 m2.• kati: 1.organizimi:• ambient open space.• 2 tualete.cilësime të tjera:• totalisht i investuar.• fa... 18/10/2021 11:59

275,000 Euro

Dyqan Ne Shitje Ne Rrugen Qemal Stafa Ne Afersi Te Pazarit Te Ri Ne Tirane (id 4171290)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.85 Km nga qendra)
0.85 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Id 4171290ne rrugen qemal stafa ne afersi te pazarit te ri, shitet dyqan me hipoteke, siperfaqa 20 m² (16 m² ne certifikate), kati zero, open space, tualet, fasade xhami 3.5 m².cmimi 85000 euro... 18/10/2021 11:59

85,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga E Dibrës, Tiranë 321,750 € Id: Pri23208
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Ambienti ndodhet i pozicionuar tek rruga e dibrës.informacion mbi ambientin:• siperfaqe: 150 m2 (neto)• kati i 1• lartesi mbi 3.5 m• pamje bilaterale• ambienti është shumë i përshtatshem për aktivitete të ndryshme si butik, laborator... 18/10/2021 10:39

321,750 Euro

Shitet Biznes Supermarket Rruga Mine Peza
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Shitet biznes supermarketrruga mine pezaaktualisht ne marredhenie qiraje dhe me klientele te ngriturkontrate qiraje 8-vjecare, 40.000 leke/muajsiperfaqe 52m²cmimi i shitjes 14.000€ ... 18/10/2021 10:24

14,000 Euro

Shitet,ambjent,unaza E Re(una20148)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
3.18 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

... 16/10/2021 15:33

105,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim