Shitet biznesi restorant i patentuar ne Dajt Tirane

Ambjent biznesi ne shitje 27/09/2021 13:22 Post ID: 43915


Pagesa 80,000 Euro
Siperfaqa neto 150.00 me 2 Tualete
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Dajt, Tirane - Harta
Lexime 54

Shitet Restorant ne Dajt, ne zonen e Surrelit.

Biznesi eshte i patentuar. Ka klientelen e tij.

Restoranti ka pajisje dhe cdo gje te re.

Cmimi: 80 000 Euro.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Njoftimi ID: 43915