340x230    340x230

🏡 artikuj te ndryshem

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet raki shtepie. e bere me merak dhe pa sheqer. disponojme raki te vitit te kaluar gjithashtu edhe te ketij viti. e theksoj eshte raki shtepie pa sheqer. cmimi : 400 leke litri. ...
03/10/2022 22:19

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes pompe dore per te fryre pajisje te ndryshme, si pishina, varka te ndryshme, gomone etj. pompa eshte ne gjendje shume te mire pune dhe ka disa pershtatese per pajisje te ndryshme. pompa eshte or...
30/09/2022 13:47

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes grirese antike ne gjendje perfekte pune, shume e vjeter, e fillim viteve 1900, e prodhuar ne france. cmimi: 3500 leke ...
29/09/2022 16:15

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
💐raft i dyanshem per vendosjen e vazove me lule!🏺 4 kate 🏷 3,500 leke 5 kate 🏷 4,000 leke 6 kate 🏷 4,500 leke 🚛transporti: 200 leke ne tirane; 300 leke ne rrethe. 🥰i pe...
27/09/2022 03:26

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet impulse sealer qyeteti: tirane per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne youtube cmimi: 50mij lek nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp ...
01/09/2022 23:06

Zona: Divjake
Set per meshkuj me llogo makinash ...
29/08/2022 15:28

Zona: Plepa
Shitet mikroskop mësimor me dritë me zmadhim 10x , 20x dhe 40x ,i përshtatshëm sidomos për mësuesit e biologjisë. 50 000 leke te vjetra...
31/07/2022 12:52

Zona: Plepa
Shiten pompa te vogla për biçikleta te reja te pa përdorura. 20 mij leke te vjetra 1 pompë...
31/07/2022 12:48

Zona: Plepa
Shiten aksesore çakmak për zbukurime shumë të bukura ,janë ruajtur me kujdes për shumë vite. 25 mij leke te vjetra 1 çakmak....
31/07/2022 12:44

Zona: Golem/Shkembi Kavajes
Shiten motora uji te markes seadoo , tipi spark , 90 kf te vitit 2019 , bashke me karrel , ne gjendje shume te mire , me dogane dhe letra te paguara per vitin 2022. ...
28/07/2022 12:06

Zona: Qender
Panele diellore per ngrohjen e ujit shtepiak🔅 kursim energjie elektrike deri ne 90%🔅 panel diellor me tuba vakumu me depozite 200 litra "me rrjedhje te lire"🔅 pajisur 20 tuba vakumi (izolim t...
27/07/2022 10:02

Zona: Qender
Gruri qe ne shesim eshte viktoria dhe eshte shume i mire. gjithashtu kemi edhe miell qe eshte bluar po nga ky grur. buka del e bardhe dhe eshte shume e shishme. telefononi ne numrin e telefonit +35...
22/07/2022 14:56

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet biciklete fitnesi marke profesionale wm 230 “domyos”. e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. eshte me 8 shkalle force, (marshe), me system magnetik. pesha maksimale e perdoruesit 110 ...
21/06/2022 12:41

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet pishine portative me permasa 3.00m x 1.75m x 80cm. pishina eshte ne gjendje shume te mire. i ka te gjitha pjeset per montim bashke me katalogun. eshte perdorur vetem 1 muaj dhe eshte hequr per...
17/06/2022 12:14

Zona: Qender
Shitetdhenbsp;pishine blu rrethore intexdhenbsp;eshte shume pak e perdorurdhenbsp;cmimi: 15.000 leke te rejadhenbsp;...
17/06/2022 10:56

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Shitet vetrata, mobilimi dhe bazamenti i dyshemes. investim per zyre. ky investim i sherben cdo bisnesi per te shfrytezuar hapsiren e objektit qe eshte mbi 3.8 m i larte. investim eshte i sapo bere....
24/05/2022 17:19

Zona: Don Bosko
Shes 4 bileta per finalen feyenoord-roma, biletat jane kategoria 3 dhe te vendosura mbas porte. ...
21/05/2022 20:48

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Organo elektrike...
18/04/2022 21:03

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Vaj ulliri bio 600l litri, per info m teper whatsapp. ...
10/04/2022 14:30

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Kostum sportiv për meshkuj materiali i gomuar copa cilësore për porosi modele dhe ngjyra të tjera na kontaktoni ne viber ose whatsapp +355683097190 ...
06/04/2022 09:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim