🏡 aksesore shtepie

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Blejme Dhe Shesim Dyer, Dritare, Hidrosanitare Etj.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Blejm dhe shesim: dyer dritare vetrata paisje hidrosanitare te perdorura etj te interesuarit mund tna kontaktojn ne messenger ose ne numrin e telefonit. ...
13/05/2021 19:08

Shiten Pllaka 3d Dekorative Prej Gipsi (allci)

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten pllaka 3d dekorative prej gipsi (allci) per brenda dhe per jashte. per pjesen e cilesise, kane garancine e vete. kontaktoni ne viber ...
12/05/2021 12:31

Shiten Karrike Te Perdorura

Tirane | Zone Periferike Shiten karrigedhenbsp; te perdorura.cmimi 800 leke/ copa...
04/05/2021 22:26

Shiten Tenda Dielli 2 Cope

Durres | Qender Tenda dielli 2 cope 300€tendat jane te reja ne qese, i shes per arsyje mospershtatje me ambientin,jane blere ne italidhenbsp;...
04/05/2021 16:18

Tapeta Muri 3d - Kunder Mykut ,lageshtis

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Tapeta muri 3d - kunder mykut ,lageshtis tapeta muri 3d - 77 x 70 ,2 copa mbulojn nje meter katror (3.50 cent) kunder lageshtis ,mykut ,nxehtesis - e ka lepakun e tij mbrapa nuk ka nevoj per sht...
29/04/2021 22:24

Grila - Roller Per Shtepine/biznesin Tuaj

Tirane | Komuna e parisit Roller zebra vertikale veneciane alumini druridhenbsp;Çmime ne oferte per te gjitha modelet 📌👷per porosi-tel 📲 ose whatsapp ne nr e meposhtemmontimi falas brenda tiranes...
29/04/2021 14:15

Raft Trekendesh

Tirane | Fresku/Linze Raft trekendesh nje muaj i perdorur. ...
04/02/2021 11:39

Shitet Fshese Me Korent Profesionale

Tirane | Zone Periferike Shitetdhenbsp;fshese me korent profesionale 75€ 0676510670...
13/01/2021 14:32

Qilim I Punar Me Dorë

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Qilim cilësor 100% lesh.përmasat 3 m e 30cm gjatësia dhe 2 m e 30 cm gjërsia. ...
20/12/2020 01:27

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim