aksesor per shtepine

Blejme Dhe Shesim Dyer, Dritare, Hidrosanitare Etj.

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Blejm dhe shesim: dyer dritare vetrata paisje hidrosanitare te perdorura etj te interesuarit mund tna kontaktojn ne messenger ose ne numrin e telefonit. ...
16/01/2021 13:35

Shitet Fshese Me Korent Profesionale

Tirana | Zone Periferike Shitetdhenbsp;fshese me korent profesionale 75€ 0676510670...
13/01/2021 14:32

Qilim I Punar Me Dorë

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Qilim cilësor 100% lesh.përmasat 3 m e 30cm gjatësia dhe 2 m e 30 cm gjërsia. ...
20/12/2020 01:27

Shiten Tenda Dielli 2 Cope

Durres | Qender Tenda dielli 2 cope 300€tendat jane te reja ne qese, i shes per arsyje mospershtatje me ambientin,jane blere ne italidhenbsp;...
16/12/2020 14:38

Shitje Elektroshtepiake Me Shumic Dhe Pakic

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shiten elektroshtepiake te perdorura dhe super te mirmbajtura japim cilesi garanci dhe korrektesi japim me shumic dhe pakic mall ne gjendje pune shum te mir 3 miaj garanci dhe transporti falas bren...
15/11/2020 11:13

Grila - Roller Per Shtepine/biznesin Tuaj

Tirana | Komuna e parisit Roller zebra vertikale veneciane alumini druridhenbsp;Çmime ne oferte per te gjitha modelet 📌👷per porosi-tel 📲 ose whatsapp ne nr e meposhtemmontimi falas brenda tiranes...
02/11/2020 13:31

Shiten Karrike Te Perdorura

Tirana | Zone Periferike Shiten karrigedhenbsp; te perdorura.cmimi 800 leke/ copa...
16/10/2020 16:59

Tapeta Muri 3d - Kunder Mykut ,lageshtis

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Tapeta muri 3d - kunder mykut ,lageshtis tapeta muri 3d - 77 x 70 ,2 copa mbulojn nje meter katror (3.50 cent) kunder lageshtis ,mykut ,nxehtesis - e ka lepakun e tij mbrapa nuk ka nevoj per sht...
30/09/2020 16:23

Shiten Pllaka 3d Dekorative Prej Gipsi (allci)

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten pllaka 3d dekorative prej gipsi (allci) per brenda dhe per jashte. per pjesen e cilesise, kane garancine e vete. kontaktoni ne viber ...
24/07/2020 14:45

Panele Diellore

Tirana | Zone Periferike 🌞super oferte🌞☀️kursim 100% energjise elektrike🌞☀️dhenbsp;bolier inoksi 200litra "me rrjedhje te lire"🌞☀️dhenbsp;e paisur me 20 tuba vakumidhenbsp;🌞☀️dhenbsp;e paisur me...
28/03/2020 15:38

Shitet Kaldaje E Cilesise Se 1

Korce | Qender Shitet kaldaje e cilesise se 1, nga gjermania, 180 m2, punon me dru qymyr ose koks700€...
18/02/2020 23:38

Rubinet Dixhital

Tirana | Zone Periferike Shitet rubinet dixhital.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
26/01/2020 00:51

Kaldaje Me Dru, Sapoerdhur Nga Gjermania, Origjinale

Korce | Qender Shitet kaldaje druri, qymyr ose koks, sapoerdhur nga gjermania, 18000 kilo kalori ne ore, pothuaj e re, cilesi e pare, cmimi 800 euro ...
21/01/2020 22:38

Shitet Tv I Thjeshte

Tirana | Zone Periferike Shitet tv i thjeshte.cmimi 4000 leke te reja i diskutueshem....
21/01/2020 21:32

Shiten Ndricues Abazhur

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten ndricues abazhur jan super origjinal te ardhur nga gjermania dhe shiten me cmim te mir.cmimi eshte okazjon per te githa sa kemi nqs i blini ...
19/01/2020 13:07

Shiten Radiatore Alumini Te Rinj

Elbasan | Qender Okazion!!shiten radiatore alumini te rinj.me cmim okazion.6€ elementi.permasa 60cm lartesia.jane 120 elemente.dhe 2 radiatore tualetipermasa 150cm×50cm me cmim 60€ copaÇmimi i padiskutueshem. ve...
18/01/2020 23:11

Shitet Kondicioner Air Star 24

Lushnje | Qender Kondicioner air star 24 btu a++ super oferte nga 135000 ne 107000 air star 12 btu a++ 57000.super ofertegaranci deri ne 3 vjetalbi clima...
17/01/2020 22:55

Shitet Kondicioner

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kondicioner . eshte i ri.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit. ...
14/01/2020 21:43

Shiten Ndricues Abazhur

Tirana | Zone Periferike Shiten ndricues abazhur per tavan glips jan origjinal te ardhur nga gjermania.e shiten me cmim te lire e okazion, ndodhemi ne tirane.dhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion...
13/01/2020 22:58

Shiten Aksesor Per Shtepine

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten 6 komplete tavolina dhe karrige, ne gjendje shume te mire. sapo u jane bere shilte si dhe mbulesa tavolina cilesore! per me teper informacion na kontaktoni...
10/01/2020 23:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim