Larje Jorgane, Batanije,Fustane nusesh etj. Tirane

Sherbime Profesionale 02/04/2021 00:27 Post ID: 30159


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 23

🚚TRANSPORT FALAS🚚
Jorgane dopio dhe tek 800 / 600 leke
Batanije dopio/ tek 700 / 600 leke
Kuverta te ndryshme 800 - 1000 leke
Larje Jorgane me pupla 1000 - 1200 leke
Fustane nusesh 1500-2000 leke sipas gjatesise
Perde 200 leke per meter linear etj.
NE VIJME ATJE KU NDODHENI JU. Per cdo informacion na kontaktoni tel.