Punime duralumini Tirane

Sherbime Profesionale 03/08/2022 09:32 Post ID: 1784


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 860


Aktivitetet kryesore të dyqanit përfshijnë punimet e duraluminit si: prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve, alumini, porta, grila, qepena dhe fasada të ndryshme. 
Ju ofrojme cilesi, shpejtesi dhe cmim te arsyeshem!

Vendndodhja: Prane tregut elektrik, Tirane.

Na kontaktoni!