sherbime profesionale

Riparojm Elektroshtepiake Frigorifera Lavatrice

Tirane | Fresku/Linze Ofrojm sherbim ne familje per riparim elektroshtepiake te medha si lavatrice frigorifera japim garanci per cdo pjes qe nderrohet si dhe korrektesi per punen ...
18/10/2020 14:37

Sherbime Hidraulike Elektrike

Shkoder | Qender Sherbime hidraulike elektrikemontim, riparim,dhenbsp;istalim te paisjeve:hidraulike,elektrike,elektroshtepiake,sherbime ndihmese.ofrojme bashkpunim me kompani te ndryshme dhe individe!...
15/10/2020 15:52

Kjav Group

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Kjav group eshte nje shoqeri e krijuar rishtazi si bashkim i i nje grupi me eksperience te gjate per te ofruar dhe plotesuar kerkesat e tregut shqiptar ne fushen e projektimit ,menaxhimit dhe zbatimi...
14/10/2020 21:18

Punime Duralumini

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Aktivitetet kryesore të dyqanit përfshijnë punimet e duraluminit si: prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve, alumini, porta, grila, qepena dhe fasada të ndryshme.dhenbsp;ju ofrojme cilesi, shp...
14/10/2020 15:59

Hidraulik

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ofroj sherbime hidraulike ...
10/10/2020 12:41

Panele Diellore “energo Solar”

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🌝super oferte🌝                 👇panel diellor me tuba vakumi.⏬☀️kursim 80% energjis elektrike⏬☀️ panel diellor 200litrosh.⏬☀️ paisur me 20tuba vakumi (izolim termik...
09/10/2020 15:54

Menaxhojme Prona Per Qera Ditore Ne Airbnb Dhe Booking

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Pershendetje ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne trreg me komen...
24/09/2020 15:33

Sherbime Hidraulike-elektrike Man & Jen

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne ofrojme sherbime te instalimit elektrik, hidraulik, administrues perfshir ketu impd me standarte europiane.per me shume informacion na kontaktoni!...
18/09/2020 13:25

Shërbim Ditor Për Fëmijët Me çrregullime Të Spektrit Të Autizmi

Durres | Qender Ofroj terapi individuale për fëmije çrregullime të spektrit të autizmit dhe mesime përgatitore për parashkollorët nga mosha 4 - 10 vjec. - zhvillimi i programit psiko-edukative, individual ...
17/09/2020 17:05

Ofrojmë Shërbime Financiare

Tirane | Don Bosko Për të gjithë bizneset e vogla, të mesme dhe të mëdha, ofrojmë shërbime financiare të ndryshme, si: -mbajtje kontabiliteti -deklarime tatimore -asistence perdorimi portali e-albania -kon...
13/09/2020 14:16

Anglisht Me Mesues Personal

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Bashkohuni në kurset tona të anglishtes me mësues personal. përmirësoni anglishten tuaj në të gjitha drejtimet: të folur, të shkruar, të dëgjuar dhe në të lexuar. ne ofrojmë mësimin...
10/09/2020 14:09

Help Desk Support

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Description mgsoftware group is seeking a talented, passionate, motivated, help desk specialist to join our technology driven, well established, software development company with a team of professi...
05/08/2020 18:46

Dezinfektoni Ambjentet Tuaja!

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes - dezinfektime ne standartet zvicerane! - sherbim 24h - staf profesional dhe eficent! ...
09/07/2020 14:50

Sherbime Kontabiliteti Dhe Fiskale /mbajtje Dokumentacioni Dhe Deklar

Tirane | Laprake Mbajtje dokumentacioni dhe deklarime taksash per biznes/ finance/kontabilitet/efiling ju ofrojme: a. plotesimin e deklaratave tatimore online (shitje / blerje / tvsh / sigurime / tap) ne perputh...
02/06/2020 08:48

Ofroj Menaxhim Dhe Reklamim Biznesesh

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroj menaxhim dhe reklamim biznesesh ndermejt seteve fotografike, video-ve profesonale per rrjete sociale dhe si mundesoj modelet apo model per te suportuar faqen. gjithashtu pranoj bashkpunim per mi...
16/05/2020 14:38

Sherbime Elektrike Profesionale

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Sherbime elektrike profesionale - instalime elektrike-riparime dhe konsultime-reklama.dhe design-security camera ...
11/05/2020 13:58

Servis Per Rregullimin E Lavatriceve, Berat

Berati | Qendra Servis per rregullimin e lavatriceve, berat-ne kemi shume vite ne treg ku kemi gjetur zgjidhet e problemeve tuaja me makinat larese te rrobave.na kontaktoni per me shume informacion!...
13/01/2020 01:43

Aglen & Joana Photography

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri " memories that will last forever " -dhenbsp; "kujtime që do të zgjasin përgjithmonë"shërbime profesionale të fotografisë: dasma, ngjarje, studio photoshooting, moda, portrete, fëmijët, rekla...
12/01/2020 23:00

Art Punime Hekuri "ylberi"

Tirane | Zone Periferike Art punime hekuri "ylberi"te gjitha punimet ne foto jane te kryera nga vete ne.na kontaktoni per cdo porosi tuajen!...
12/01/2020 00:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim