🏡 punime dekorative

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Tenda Me Qera

Tirane | Vore Jepen tenda me qera per evente.#albanianwedding #weddingseason2021 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera...
21/07/2021 17:18

Sherbime Hidraulike

Tirane | Kodra e Diellit Bejme sherbime hidraulike, vendosje pajisjesh, instalime , etj......
17/06/2021 19:43

Çadra Me Qera

Lezhe | Qender ...
22/05/2021 13:00

Sherbime Hidraulike Elektrike

Shkoder | Qender Sherbime hidraulike elektrikemontim, riparim,dhenbsp;istalim te paisjeve:hidraulike,elektrike,elektroshtepiake,sherbime ndihmese.ofrojme bashkpunim me kompani te ndryshme dhe individe!...
14/05/2021 14:13

Art Punime Hekuri "ylberi"

Tirane | Zone Periferike Art punime hekuri "ylberi"te gjitha punimet ne foto jane te kryera nga vete ne.na kontaktoni per cdo porosi tuajen!...
12/05/2021 21:44

Panele Diellore “energo Solar”

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🌝super oferte🌝                 👇panel diellor me tuba vakumi.⏬☀️kursim 80% energjis elektrike⏬☀️ panel diellor 200litrosh.⏬☀️ paisur me 20tuba vakumi (izolim termik...
10/05/2021 14:06

Sherbime Hidraulike

Tirane | Don Bosko Bejme punime ,hidraulike dhe zhbllokime lavapiata jemi 24 ore ne gjith tiranen ...
05/05/2021 21:11

Hidraulik

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ofroj sherbime hidraulike ...
05/05/2021 10:04

Bejme Patinime Lyrje Korniza Grafiato

Tirane | Fresku/Linze Stuko antike stuko reliev boj dekorative etj:0693852970 ...
04/05/2021 11:06

Menaxhojme Prona Per Qera Ditore Ne Airbnb Dhe Booking

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Pershendetje ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne trreg me komen...
04/05/2021 07:44

Punime Duralumini

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Aktivitetet kryesore të dyqanit përfshijnë punimet e duraluminit si: prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve, alumini, porta, grila, qepena dhe fasada të ndryshme.dhenbsp;ju ofrojme cilesi, shp...
27/04/2021 14:51

Set Kamera || Montim + Konfigurim Falas

Durres | Qender Set kamera || montim + konfigurim falas ♦ set 4 camera 2mp = 270€ • hdd 500gb • 4 kamera 2mp • dvr 4ch • kabull 50ml • ushqyes 12v ♦ set 8 camera 2mp = 430€ • hdd 1tb...
16/04/2021 08:11

Pastrim Kimik Interior Per Makina

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard - ne do te eleminojme bakteret dhe eren e pakendshme - ne do te heqim njollat, madje edhe ato te zhytura thelle - ne do te dezinfektojme - ne do te zhdukim pamjen e vjeter dhe do ta rikthejme pamje...
07/04/2021 19:51

Larje Jorgane, Batanije,fustane Nusesh Etj.

Tirane | Fresku/Linze 🚚transport falas🚚 jorgane dopio dhe tek 800 / 600 leke batanije dopio/ tek 700 / 600 leke kuverta te ndryshme 800 - 1000 leke larje jorgane me pupla 1000 - 1200 leke fustane nusesh 1500-200...
02/04/2021 00:27

Sisteme Trajtimi - Filtra Uji

Elbasan | Qender Oferta për filtrat më të mira të ujit në treg vetëm në water albania. 📌perfitoje sistemin filtrues falas !!! 📌 paguaj vetem mirmbajtjen e sistemit… 📌kontaktoni ne water albania pe...
31/03/2021 20:48

Help Desk Support

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Description mgsoftware group is seeking a talented, passionate, motivated, help desk specialist to join our technology driven, well established, software development company with a team of professi...
25/03/2021 09:21

Faqe Web-i Per Biznezin Tuaj

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Krijojme faqe webi per biznese te ndryshme. faqe webi nga me te thjeshtat deri ne ato me te avancuara , e-commerce etj. gjithashtu ofrojme support dhe mirembajtje per faqen pas krijimit. cmimet jane n...
24/03/2021 10:03

Sherbime Perkthimi Zyrtare Dhe Profesionale

Tirane | Vasil Shanto Studio perkthimi al ju ofron perkthime zyrtare ne gjuhe te ndryshme. ne ofrojme perkthime ne fushen ligjore, profesionale, shkollore, ekspulse, dokumentacion emigrimi, aplikim ne universitetet jas...
23/03/2021 15:37

Riparojme Cdo Difekt Per Pc,laptop,celular,printer,fotokopje

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Service dhe tonertaxi ofrojme sherbime riparimi per pc,laptopin,celularin,printer apo fotokopja juaj duke ardhur dhe konstatuar difektin ne vend. ofrojme zgjidhje per thuajse cdolloj difekti qe ka...
22/03/2021 17:21

Çadra Karrige Me Qera (0676658901)

Durres | Currilat ...
21/03/2021 11:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim