professional services tek sheshi shkenderbej myslym shyri tirana

Hidraulik

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ofroj sherbime hidraulike ...
21/01/2021 02:54

Punime Duralumini

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Aktivitetet kryesore të dyqanit përfshijnë punimet e duraluminit si: prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve, alumini, porta, grila, qepena dhe fasada të ndryshme.dhenbsp;ju ofrojme cilesi, shp...
05/01/2021 15:38

Fizioterapi

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ofroj sherbimin e fizioterapise per trajtimin e: -lumbalgjise (dhimbja e mesit) -cervikalgjise (dhimbja e qafes) -sindromeve post-traumatike (thyerjet, ndrydhjet, dislokimet) -sindromeve post oper...
26/12/2020 16:03

Panele Diellore “energo Solar”

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🌝super oferte🌝                 👇panel diellor me tuba vakumi.⏬☀️kursim 80% energjis elektrike⏬☀️ panel diellor 200litrosh.⏬☀️ paisur me 20tuba vakumi (izolim termik...
14/12/2020 11:06

Pastrim Kimik Tapicerise Se Makinave. Cmimi Me I Ulet Te Ne!

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo - ne do të eleminojmë bakteret dhe erën e pakëndshme - ne do të heqim njollat, madje edhe ato të zhytura thellë - ne do të dezinfektojme - ne do të zhdukim pamjen e vjetër dhe do ta rikth...
05/12/2020 12:17

Pastrim I Tapicerise Se Makinave, Rezultate Te Menjehershme. Cmimi Me

Tirana | Don Bosko Ne do të rikthejmë pamjen e re të interiorit të makinës, në kohën më të shkurtër: 1. pastroni mbeturinat - në dysheme, poshtë sendiljeve dhe në të çara 2. pastrimi i dyshemese - pastr...
30/11/2020 13:01

Pastrim Kimik Makinave, Cmimi Me I Ulet Te Ne!

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne do të rikthejmë pamjen e re të interiorit të makinës, në kohën më të shkurtër: 1. pastroni mbeturinat - në dysheme, poshtë sendiljeve dhe në të çara 2. pastrimi i dyshemese - pastr...
25/11/2020 11:23

Pastrim Kimik Interior Makinave, Cmimi Me I Ulet Te Ne!

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard - ne do të eleminojmë bakteret dhe erën e pakëndshme - ne do të heqim njollat, madje edhe ato të zhytura thellë - ne do të dezinfektojme - ne do të zhdukim pamjen e vjetër dhe do ta rikth...
23/11/2020 19:23

Sherbime Hidraulike Elektrike

Shkoder | Qender Sherbime hidraulike elektrikemontim, riparim,dhenbsp;istalim te paisjeve:hidraulike,elektrike,elektroshtepiake,sherbime ndihmese.ofrojme bashkpunim me kompani te ndryshme dhe individe!...
14/11/2020 13:51

Kjav Group

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Kjav group eshte nje shoqeri e krijuar rishtazi si bashkim i i nje grupi me eksperience te gjate per te ofruar dhe plotesuar kerkesat e tregut shqiptar ne fushen e projektimit ,menaxhimit dhe zbatimi...
11/11/2020 14:53

Riparojm Elektroshtepiake Frigorifera Lavatrice

Tirana | Fresku/Linze Ofrojm sherbim ne familje per riparim elektroshtepiake te medha si lavatrice frigorifera japim garanci per cdo pjes qe nderrohet si dhe korrektesi per punen ...
18/10/2020 14:37

Menaxhojme Prona Per Qera Ditore Ne Airbnb Dhe Booking

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Pershendetje ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne trreg me komen...
24/09/2020 15:33

Sherbime Hidraulike-elektrike Man & Jen

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne ofrojme sherbime te instalimit elektrik, hidraulik, administrues perfshir ketu impd me standarte europiane.per me shume informacion na kontaktoni!...
18/09/2020 13:25

Shërbim Ditor Për Fëmijët Me çrregullime Të Spektrit Të Autizmi

Durres | Qender Ofroj terapi individuale për fëmije çrregullime të spektrit të autizmit dhe mesime përgatitore për parashkollorët nga mosha 4 - 10 vjec. - zhvillimi i programit psiko-edukative, individual ...
17/09/2020 17:05

Ofrojmë Shërbime Financiare

Tirana | Don Bosko Për të gjithë bizneset e vogla, të mesme dhe të mëdha, ofrojmë shërbime financiare të ndryshme, si: -mbajtje kontabiliteti -deklarime tatimore -asistence perdorimi portali e-albania -kon...
13/09/2020 14:16

Anglisht Me Mesues Personal

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Bashkohuni në kurset tona të anglishtes me mësues personal. përmirësoni anglishten tuaj në të gjitha drejtimet: të folur, të shkruar, të dëgjuar dhe në të lexuar. ne ofrojmë mësimin...
10/09/2020 14:09

Help Desk Support

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Description mgsoftware group is seeking a talented, passionate, motivated, help desk specialist to join our technology driven, well established, software development company with a team of professi...
05/08/2020 18:46

Sherbime Kontabiliteti Dhe Fiskale /mbajtje Dokumentacioni Dhe Deklar

Tirana | Laprake Mbajtje dokumentacioni dhe deklarime taksash per biznes/ finance/kontabilitet/efiling ju ofrojme: a. plotesimin e deklaratave tatimore online (shitje / blerje / tvsh / sigurime / tap) ne perputh...
02/06/2020 08:48

Ofroj Menaxhim Dhe Reklamim Biznesesh

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroj menaxhim dhe reklamim biznesesh ndermejt seteve fotografike, video-ve profesonale per rrjete sociale dhe si mundesoj modelet apo model per te suportuar faqen. gjithashtu pranoj bashkpunim per mi...
16/05/2020 14:38

Sherbime Elektrike Profesionale

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Sherbime elektrike profesionale - instalime elektrike-riparime dhe konsultime-reklama.dhe design-security camera ...
11/05/2020 13:58

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim