Festa dhe ditelindje te personalizuara per cdo moshe! Tirane

Organizime festash 30/11/2022 19:45 Post ID: 80141


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 63

Idea2Group organizon festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshe.

💥 Ofron arredime te ndryshme per festen tuaj:

🎈Maskota dhe personazhet me te dashur per femijet tuaj
⚡Karakteret me te spikatur te filmave vizatimor
🎁Si dhe shume surpriza te tjera

Profesionalizem, pasion dhe eksperience te nderthurura se bashku per te krijuar nje fest te paharrueshme.

📞📲Per prenotime kontaktoni ne numrin tone te telefonit: