Ditelindje-Festa-Evente unike per femije Tirane

Organizime festash 01/05/2021 13:34 Post ID: 1716


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1068

Per ditelindje unike!
Jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. Te diplomuar ne Akademine e Arteve ne Tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj marredhenien animator - femije.

Ofrojme gjithcka qe i duhet nje ditelindjeje per tu quajtur mbreselenese!
1-ANIMATORE + KLLOUNA (organizojne:larmishmeri lojerash shpejtesie,dinamike per femije,kercime te animuara & tullumbace me forma te ndryshme si prsh:lule,zemra,shpata,kapele,qenusha,xhirafe)
2-FACE-PAINTING (piktura nga me te bukurat ne fytyren e femijeve )
3-MASKOTA nga walt -disney (aktore te veshur me personazhet qe zgjedhin femijet si prsh Mickey&Minnie Mouse, Winnie the Pooh,Hello Kitty,Tweety, Borebardha, Aurora etj...)
4-ZBUKURIM AMBJENTI (gjithcka me shumellojshmeri tullumbacesh)
5-DJ & MUZIKE PER FEMIJE (gjithe eventi shoqerohet me muzike per femije)

PER PRENOTIME TELEFONONI!

*NE JEMI KUDO KU KA FESTE DITELINDJESH*


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 1716