340x230    340x230

🏡 organizime festash

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Dekoro festen tende me tullumbaca, ngjyra detaje te ndryshme. ...
30/11/2022 10:24

Tirane - Sun Flower

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per luletdhenbsp;🤩🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ...
17/11/2022 21:09

Zona: Zone Periferike
Per ditelindje unike!jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. te diplomuar ne akademine e arteve ne tiranedhenbsp;per aktrim dhe e njohim ne detaj marredheni...
15/11/2022 15:45

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🎉 organizojmË ditËlindje dhe festa tË paharrueshme pËr fËmijË dhe tË rritur 🎉🎈sepse ne bËjmË super festË me super Çmim!* “profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo f...
14/11/2022 18:35

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Organizojme festat me te bukura per ditet speciale te femijeve tuaj!stafi yne eshte i perkushtuar ne perzgjedhjen e idese, krijimeve, organizimeve te festave me personazhe te animuar (porosi) si dhe r...
31/10/2022 11:58

Zona: Fresku/Linze
Andor event organizon dhe menaxhon eventet tuaja , te realizuara nga nje staf me kualitet dhe profesionist.dhenbsp;secili mund te sjelli idene e tij dhe ne ua realizojme ate ne detaje me dashuri dhe p...
19/10/2022 19:16

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Unique events ledio organizon dhe dekoron festat tuaja me te rendesishme te jetes tuaj.dhenbsp;dhenbsp;te tilla si:dhenbsp;👰dasma dhe fejesa🎁baby showerdhenbsp;🥂ditelindjedhenbsp;🎈party te...
18/10/2022 19:22

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Animatoret sweet dreams ofron planifikime eventesh te ndryshme duke e kthyer diten tuaj me te rendesishme ne nje enderr te realizuar. ✅cfare ne ofrojme: 🎁organizime festash 🎈dekorim ambjent...
18/10/2022 13:07

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Organizojme evente per femije me personazhet e tyre me te dashur.bejme dekorime ambjentesh per te gjitha festat tuaja!kontaktoni me ne ne nr e meposhtem dhe do te marrim persiper organizimin e detajua...
18/10/2022 12:39

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Amos event ju ofron nje shumllojshmeri eventesh me cmime te arsyeshme. ...
18/10/2022 12:36

Zona: Currilat
Tenda cadra tavolina karrige stola me qera per dasma evente dhe raste te ndryshme familjare ...
14/10/2022 17:48

Zona: Qender
Almare event prej disa vitesh ofron sherbime ne fushen e organizimit dhe menaxhimit te eventeve te ndryshme.dhenbsp;✅cfare ofron almare event:dhenbsp;🎈festa ditelindje🥂pervjetore👰festa beqa...
12/10/2022 15:27

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Çadra / tenda me qera, karrige, tavolina ,stola. Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(transport montim ndrici...
30/09/2022 22:22

Zona: Zone Periferike
Ina eventdhenbsp;ofron organizim dasmash dhe eventesh festive ne te gjithe shqiperine.dhenbsp;kujdesemi per cdo detaj ne organizim fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar.dhenbsp;orga...
27/09/2022 22:15

Zona: Zone Periferike
Geni event wedding ambienti ideal per dasmat, ditelindjet apo cfaredo lloj feste tuajen.dhenbsp;ne ju vijme prane ne ditet tuaja me te rendesishme me nje sherbim cilesor dhe nje staf profesionist.dhen...
01/09/2022 14:10

Zona: Lungomare
...
01/09/2022 13:27

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Balloons dheamp; party vjen tek ju duke ua zbukuruar ditet me te lumtura te jetes tuaj me cdo artikull te nevojshem.dhenbsp;dhenbsp;balloons dheamp; party ofron dekore te te gjitha llojeve per cdo llo...
01/09/2022 09:56

Zona: Qender
Eralba event eshte nje agjensi eventesh e cila vjen te ju me nje sherbim te plote, te kuruar ne detaje.dhenbsp;eralba event merret me organizimin dhe menaxhimin e te gjitha festave tuaja te krijuara n...
01/09/2022 09:31

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Event planner dheamp; dekor ofron sherbim planifikimi dasmash duke realizuar deshirat e gjithsecilit.dhenbsp;✅ cfare ofron event planner dheamp; dekor:👰organizim dasmashdhenbsp;🎂organizime dit...
31/08/2022 15:28

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Agjensia m-event realizon deshirat tuaja per te krijuar eventet tuaja me te rendesishme ne ditet me te bukura te jetes tuaj.dhenbsp;✅sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;🥂dekore ambjenteshdhenbsp;🎁dek...
31/08/2022 13:06

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim