340x230    340x230

🏡 organizime festash

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Organizojme festat me te bukura per ditet speciale te femijeve tuaj!stafi yne eshte i perkushtuar ne perzgjedhjen e idese, krijimeve, organizimeve te festave me personazhe te animuar (porosi) si dhe r...
09/08/2022 10:24

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Dekoro festen tende me tullumbaca, ngjyra detaje te ndryshme. ...
08/08/2022 17:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Organizojme evente per femije me personazhet e tyre me te dashur.bejme dekorime ambjentesh per te gjitha festat tuaja!kontaktoni me ne ne nr e meposhtem dhe do te marrim persiper organizimin e detajua...
08/08/2022 17:28

Zona: Zone Periferike
Per ditelindje unike!jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. te diplomuar ne akademine e arteve ne tiranedhenbsp;per aktrim dhe e njohim ne detaj marredheni...
07/08/2022 19:20

Zona: Zone Periferike
Tenda, cadra, tavolina, karrige stola dekor per dasma dhe evente 0676658901 ...
05/08/2022 14:30

Zona: Currilat
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
02/08/2022 12:08

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🎉 organizojmË ditËlindje dhe festa tË paharrueshme pËr fËmijË dhe tË rritur 🎉🎈sepse ne bËjmË super festË me super Çmim!* “profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo f...
29/07/2022 17:03

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Zbukuroje festen tende, ,e dekorin e personalizuar, fejese,ditelindje, dasem apo celebrim, te gjithe eventet me super cmime. prej 17,000 lek ...
23/07/2022 16:37

Zona: Zone Periferike
Ina event ofron organizim dasmash dhe eventesh festive!cdo detaj shihet me kujdes ne organizim, fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar. organizojme evente te ndryshme si: dasma, fej...
15/07/2022 00:15

Zona: Lungomare
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e sazanit dhe në plazhet e kaltra të karaburunit. rezervoni udhetimin tuaj me anijet dhe gomonet tona. cmime te arsyeshme dhe sherbim profe...
04/07/2022 11:15

Zona: Qender
"organizime festash" ben festen tuaj me speciale. ne jemi prane jushdhenbsp;ne ditet tuaja me te gezueshme, duke dhuruar dekor mahnites per ditelindje, baby shower, festen e abetares, krishtlindje, vi...
21/06/2022 20:58

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Zbukuro festen tende me profesioniste. nje hall me pak nje mendje me e qete dhe nje ide me brilante. dekor elegant dhe detaje te personalizuara. sposami sjell eksperiencen e saj per organizime fest...
14/06/2022 09:11

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Zbukuroje tavolinen me lule dhe kendin me tullumbaca. bashke punojme per nje feste te paharruesheme. oferta jone per te miqte eshte e padiskutueshme dhe me e mira. 300euro=dekor feste + foto...
06/06/2022 18:50

Tirane - Sun Flower

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per luletdhenbsp;🤩🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ...
28/05/2022 18:12

Zona: Vore
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
13/04/2022 10:52

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Çadra / tenda me qera, karrige, tavolina ,stola. Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(transport montim ndrici...
11/04/2022 13:18

Zona: Vore
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
07/03/2022 16:36

Zona: Zone Periferike
Ina eventdhenbsp;ofron organizim dasmash dhe eventesh festive ne te gjithe shqiperine.dhenbsp;kujdesemi per cdo detaj ne organizim fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar.dhenbsp;orga...
10/02/2022 12:49

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
29/01/2022 17:40

Zona: Currilat
Tenda cadra tavolina karrige stola me qera per dasma evente dhe raste te ndryshme familjare ...
16/12/2021 11:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim