🏡 organizim per ditlindje

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

“ledio” Organizime Festa- Evente - Ditelindje Per Femije

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Organizojme festat me te bukura per ditet speciale te femijeve tuaj!stafi yne eshte i perkushtuar ne perzgjedhjen e idese, krijimeve, organizimeve te festave me personazhe te animuar (porosi) si dhe r...
02/06/2021 09:01

Ditelindje-festa-evente Unike Per Femije

Tirane | Zone Periferike Per ditelindje unike!jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. te diplomuar ne akademine e arteve ne tiranedhenbsp;per aktrim dhe e njohim ne detaj marredheni...
21/05/2021 13:07

Çadra Tenda Karrige Me Qera

Durres | Zone Periferike Tenda, cadra, tavolina, karrige stola dekor per dasma dhe evente 0676658901 ...
20/05/2021 12:21

Dekore Per Ditelindje Nga 15,000 Lek

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dekoro festen tende me tullumbaca, ngjyra detaje te ndryshme. ...
18/05/2021 22:31

Animatoret Festa Smile - Tirane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Organizojme evente per femije me personazhet e tyre me te dashur.bejme dekorime ambjentesh per te gjitha festat tuaja!kontaktoni me ne ne nr e meposhtem dhe do te marrim persiper organizimin e detajua...
18/05/2021 13:45

Festa Ime- OrganizojmË DitËlindje Dhe Festa TË Paharrueshme

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 🎉 organizojmË ditËlindje dhe festa tË paharrueshme pËr fËmijË dhe tË rritur 🎉🎈sepse ne bËjmË super festË me super Çmim!* “profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo f...
17/05/2021 13:37

Ina Event- Organizime Dasmash Dhe Eventesh Festive.

Kruje | Zone Periferike Ina event ofron organizim dasmash dhe eventesh festive!cdo detaj shihet me kujdes ne organizim, fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar. organizojme evente te ndryshme si: dasma, fej...
01/05/2021 13:37

Organizime Festash

Pogradec | Qender "organizime festash" ben festen tuaj me speciale. ne jemi prane jushdhenbsp;ne ditet tuaja me te gezueshme, duke dhuruar dekor mahnites per ditelindje, baby shower, festen e abetares, krishtlindje, vi...
28/04/2021 13:57

Organizime Eventesh “ina Event” Fushe Kruje

Durres | Zone Periferike Ina eventdhenbsp;ofron organizim dasmash dhe eventesh festive ne te gjithe shqiperine.dhenbsp;kujdesemi per cdo detaj ne organizim fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar.dhenbsp;orga...
02/02/2021 14:26

Ditelindja 300 Euro

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Zbukuroje tavolinen me lule dhe kendin me tullumbaca. bashke punojme per nje feste te paharruesheme. oferta jone per te miqte eshte e padiskutueshme dhe me e mira. 300euro=dekor feste + foto...
22/10/2020 11:37

Ditelindja 140euro

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Zbukuroje tavolinen me lule dhe kendin me tullumbaca. bahske punojme per nje feste te paharruesheme. oferta jone per te miqte eshte e padiskutueshme dhe me e mira. 300euro=dekor feste + foto...
22/10/2020 11:36

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim