ndertime dhe ristrukturime tek astiri unaza e re teodor keko tirane

Ajel Konstruksion- Kompani Ndërtimi

Tirane | Don Bosko Ajel shpk është një kompani ndërtimi me eksperiencë disa vjecare në fushën e ndërtimit. ajel shpk përgjithësisht punon si nënkonraktor në punime të ndryshme për komplekse banimi dhe shë...
07/08/2020 12:33

Alesio 2014 Shpk

Tirane | Don Bosko Kompaniadhenbsp;“alesio 2014”dhenbsp;shpk është themeluar në 8 maj vitit 2014 në tiranë. kjo kompani u krijua me një synim dhe mesazh të qartë për të përmbushur kërkesat e tregutdhenbs...
04/08/2020 17:03

Projektim Dhe Ndertim

Durres | Qender 📣firma css shpk ofron: 👉projektimin, aplikimin online per marrjen e lejes se ndertimit si edhe ndertimin e shtepise suaj 100 % qe nga themelet e deri ne mbyllje te saj. ✅cdo gje duke filluar n...
04/08/2020 10:28

Punime Alumini & Xhama

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Punime dritare, dyer, vetrata, pasqyra, kabina dushi, grila, prerje dhe montime xhamash ...
17/07/2020 16:13

Licence Projektimi Ne Ndertim

Tirane | Don Bosko Jap licence projektimi ne ndertim per studiot projektuese te interesuara. ...
11/06/2020 15:29

"urban Planning & Development" Shpk

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "urban planning dhe development" shpk eshte nje kompani e cila operon ne fushen e ndertimeve civile dhe projektimeve arkitektonike - inxhinierike, e krijuar rishtazi si vazhdim i kompanise eja studio ...
26/05/2020 20:59

Bombina Te Dhe Te Pa Galvanizuara

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Llamarina, bombina të galvanizuara, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha të produkteve të çelikut dhe llamarinave në greqi.produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.p...
16/04/2020 14:44

Tenda Dielli, Tenda Pergola Tenda Kamioni, Printime Ne Baner Dhe Adezi

Durres | Zone Periferike Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com prodhojme tenda pergola tenda kamioni, tenda dielli, tenda kalceto, etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. printime ne baner dhe adeziv...
13/04/2020 11:12

Lyerje Apartamente , Lokale Etj.

Elbasan | Zone Periferike Per lyerje shtepie kontaktoni ne kete nr per me shume informacione. 0699406961 faleminderit. ...
10/04/2020 11:25

Bej Patinime Dhe Lyrje E Shum Gjera Tjera

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Bej patinime dhe lyrje dhe shum pune te ndryshme ...
18/02/2020 18:38

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Nderto si duhet!ndërto si duhet! moto jonë që nga krijimi i kompanisë. ky mentalitet na rrethon dhe shoqëron dita ditës në të gjitha angazhimet tona për ti bërë si duhet projektet ku ne mar...
15/02/2020 10:41

Arlis Ndertim

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kompania “arlis – ndërtim” shpk, është themeluar në vitin 2008 nga ortaku i vetëm i saj z. armand lilo, me selinë rr: “muhedin llagani”, pallati 12 katësh (vala), kati. 1, nr. 7, pran...
15/02/2020 10:38

Manetci

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Kompania manetci është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, manetci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile...
15/02/2020 10:29

Varaku-e

Durres | Qender Shoqeria “varaku-e” sh.p.k me administrator z.shpetim varaku, e ka zanafillen qe ne vitin 1994, kurdhenbsp; kryesisht merrej me prodhim betoni si edhe punime te ndryshme ne objekte civile. me kali...
15/02/2020 10:08

V.a.s Konstruksion Shpk

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo V.a.s konstruksion shpk me qendër në tiranë, e ndodhur pranë stadiumit dinamo renditet në treg midis kompanive më të mira në sektorin elektrik. gama e gjerë e shërbimeve dhe punëve tona, ja...
15/02/2020 10:04

“kaso”sh.p.k

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo “kaso”sh.p.k ushtron aktivitetin ne fushen e ndertimit, ndertime civile dhe ekonomike, ndertime publike dhe investime ne pasuri te palujtshme. kaso group si prioritet ka ndertimin e godinave me ci...
08/02/2020 15:19

Steko Shpk

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Steko shpk operon në tregun shqipëtar që nga viti 2005. kompania ka si aktivitet kryesor tregtimin e lëndëve të para, pajisje për makineri, printera industrialë, etj. steko ndërton edhe shtep...
08/02/2020 14:50

Progeen Construction

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Progeen është nje shoqëri e re në fushën e ndërtimit. stafi i kompanisë përbëhet nga profesionistë me përvojë të gjatë e të shkëlqyer në fushën e ndërtimit në vend. vlerat kryesore...
07/02/2020 13:01

Shkodra Beton

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Shkodra betondhenbsp;ka si aktivitet kryesor ndërtimet civile dhe ekonomike, tregëtimin e betonit dhe inerteve të dimensioneve të ndryshme dhe tregëtimin e materialeve të ndërtimit. gjithashtu ...
07/02/2020 12:58

A.i.a Shpk -kompani Në Industrinë E Ndërtimit Dhe Të Supervizimit

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo A.i.a shpk është një kompani që është prezente prej shumë vitesh në industrinë e ndërtimit dhe të supervizimit. që prej vitit 2004 i shërbejmë me devotshmëri dhe përkushtim komunitetit...
07/02/2020 12:51

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim